Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5881328676
REGON: 192592520
Rok założenia:
2001
Branża:

O firmie

Prowadzimy dom opieki Domowe Zacisze w Kębłowie, w powiecie wejherowskim, w województwie pomorskim. Działalność prowadzimy od ponad 20 lat, a dokładnie od 2001 roku.

Oferta

W domu opieki Domowe Zacisze zapewniamy dzienną opiekę nad schorowanymi, niepełnosprawnymi i starszymi. Panuje u nas miła i rodzinna atmosfera. Dobro każdego z pensjonariuszy stawiamy na pierwszym miejscu. Nasz obiekt został odpowiednio dostosowany do potrzeb starszych i niepełnosprawnych. Nie ma on barier architektonicznych. Do dyspozycji oddajemy pokoje dziennego pobytu, a także pokoje wyposażone w łóżka i jadalnię. Pensjonariusze mają zapewnione zdrowe jedzenie. Posiadamy własne kuchnie, w których sami przyrządzamy dania. Czas wolny organizujemy zgodnie z zainteresowaniami i preferencjami seniorów. Można liczyć u nas na godne warunki bytowe i profesjonalną opiekę. Pracuje u nas doświadczony i życzliwy personel, który cechuje wysoka kultura osobista.

Oferujemy pobyt tymczasowy lub całodobowy. Zapewniamy również opiekę pielęgniarską i lekarską oraz wizyty duszpasterskie.

Pensjonat Domowe Zacisze cieszy się zaufaniem, czego dowód stanowią pozytywne rekomendacje.

Kontakt

Kontakt Dom Opieki Domowe Zacisze

Dom Opieki Domowe Zacisze , Kębłowo

Opinie (0)

Opinie o firmie Dom Opieki Domowe Zacisze


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.