Dom spokojnej starości
Dom spokojnej starości, Dom Gościnny s.c, Dzięciołówka

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5451731984
Branża:

O firmie

Nasz Dom Gościnny zlokalizowany jest w Dzięciołówce, na terenie województwa podlaskiego. Działalność rozpoczęliśmy w 2006 roku. Prężnie działamy jako prywatny dom opieki nad seniorami.

Oferta

Prowadzimy dom opieki dla seniorów, w którym zatrudnieni są wykwalifikowani pracownicy. Posiadamy bardzo dobre warunki dla osób starszych. Świadczymy usługi opiekuńcze, pomagając w każdych czynnościach życiowych.

Zapewniamy zamieszkanie oraz wyżywienie. Dbamy o higienę osobistą osób starszych. Prowadzimy różnego rodzaju terapie zajęciowe, które obejmują wiele dziedzin, w tym sztukę i turystykę. Naszym zadaniem jest także edukacja seniorów, aby móc rozwijać indywidualne zainteresowania.

Zakwaterowanie obejmuje komfortowe miejsca dla osób starszych. Podczas pobytu seniorzy mają dostęp do stałej opieki lekarskiej oraz pielęgniarskiej. W naszym Domu Gościnnym z Dzięciołówki zapewniamy seniorom dobry byt, a także rozrywkę. Pomagamy w sprawach osobistych oraz gwarantujemy domową atmosferę.

Nasza placówka jest przystosowana do osób w wieku starszym, dlatego będzie im u nas wygodnie. Troskliwie podchodzimy do każdego naszego gościa i indywidualnie podchodzimy do wszelkich problemów.

Zapraszamy.

Artykuły

Jak wybrać godny zaufania dom opieki?
Jak wybrać godny zaufania dom opieki?
Prywatne domy opieki wyróżniają się na tle innych piękną lokalizacją i mnogością zajęć dodatkowych. Wybierz dom opieki, w którym panuje rodzinna atmosfera.

Wideo

Kontakt

Kontakt Dom Gościnny s.c

Dom Gościnny s.c, Dzięciołówka

Opinie (0)

Opinie o firmie Dom Gościnny s.c