Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7411947058
REGON: 511343351
Rok założenia:
1946

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Dom dla Dzieci im. Sybiraków" z lokalizacją w miejscowości Szymonowo ma za zadanie wychowanie i sprawowanie opieki nad dziećmi całkowicie lub czasowo pozbawionymi opieki rodziców. Do domów dziecka lub ośrodków opiekuńczych z reguły trafiają dzieci po interwencjach policyjnych, na podstawie postanowień sądów, ale również na prośbę rodziców, którzy w wyniku chwilowej trudnej sytuacji życiowej potrzebują wsparcia przy zapewnieniu dobrej opieki swoim dzieciom.

"Dom dla Dzieci im. Sybiraków" znajduje się w miejscowości Szymonowo w województwie warmińsko-mazurskim. Nasz kod pocztowy, to: 14-330 Szymonowo. "Dom dla Dzieci im. Sybiraków" figuruje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7411947058. Numer REGON, którym się posługujemy, to: 511343351.

Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 89 758 60 13. Do dyspozycji Państwa oddajemy również adres e-mail: domdladzieci@szymonowo.pl.

Kontakt

Kontakt Dom dla Dzieci im. Sybiraków

Dom dla Dzieci im. Sybiraków, Szymonowo

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Dom dla Dzieci im. Sybiraków


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.