Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7961265909

Polecane oferty

Nasza firma zajmuje się profesjonalnym niszczeniem dokumentów. Dzięki odpowiednim kompetencjom nasz...
Czerwonak, Gdyńska 131
Głównym profilem naszej działalności jest przechowywanie oraz niszczenie dokumentów. Posiadamy 22-l...
Głównym przedmiotem działalności naszego przedsiębiorstwa jest skup makulatury. Mamy duże doświadcz...

O firmie

Nasz firma Dokumenta funkcjonuje na rynku od piętnastu lat. Działalność założyliśmy w 2000 roku. Siedziba prowadzone przez nas przedsiębiorstwa znajduje się w Kielcach Osobą odpowiedzialną za zarządzanie firmą, jest Waldemar Michalec. Zajmujemy się niszczeniem i przechowywaniem dokumentów.

Oferta

Podstawą naszej działalności jest świadczenie usług z zakresu przechowywania i niszczenia dokumentacji. Naszym klientom pomagamy w archiwizacji dokumentów i akt, które po uporządkowaniu zostają zewidencjonowane w formie elektronicznej i papierowej. Udostępniamy także przestrzeń w naszym archiwum, gwarantując bezpieczne przechowywanie wszystkich oddanych nam druków. Zajmujemy się również przeprowadzkami dokumentów i osuszaniem zmokniętych materiałów.

Usługa niszczenia dokumentów polega na pocięciu materiałów o charakterze poufnym, umieszczonych na nośnikach tradycyjnych i elektronicznych. Pełna obsługa obejmuje odbiór materiału, zniszczenie go i wydanie certyfikatu potwierdzającego wykonanie zlecenia.

Zajmujemy się również utylizacją zużytego sprzętu elektronicznego. Tworzymy zgrany zespół nastawiony na klienta. Wykorzystujemy nowoczesne urządzenia i metody technologiczne. Posiadamy własne pojemniki do transportu akt.

Każde zlecenie omawiamy indywidualnie.

Zachęcamy do kontaktu!

Kontakt

Kontakt Dokumenta Waldemar Michalec

Dokumenta Waldemar Michalec, Kielce

Opinie (3)

Opinie o firmie Dokumenta Waldemar Michalec

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
14.08.2015
Polecam profesjonalnie, rzetelnie, superrr firma
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
14.05.2013
Potwierdzam wypowiedź kolegi.Od wielu lat korzystamy z usług firmy DOKUMENTA z Radomia.Jako jedna z większych firm cenionych na rynku nie możemy pozwlic sobie na chocby najmniejsze niedociagnięcia dot. bezpieczeństwa danych Firmy.Pozdrawiam.Dyrektor G.M.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5.0
30.04.2013
Najlepsza firma na rynku. Pełen profesjonalizm i fachowa obsługa. Bezpiecznie zaplombowane pojemniki gwarantują, że mogę spać spokojnie. Innym firmom niszczącym za 1 grosz mówię, NIE, dziękuję. Dla mnie to zwykłe skupy makulatury. Pozdrawiam rodzinną, polską firmę. Klient z Kielc.