Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8971346159
REGON: 0930892866
KRS: 0000170519
Rok założenia:
1997

O firmie

Firma Doka Polska ma swoją siedzibę w Zielonce, w powiecie wołomińskim, na terenie województwa mazowieckiego. Jesteśmy polskim oddziałem jednego ze światowych liderów w projektowaniu, produkcji i sprzedaży techniki deskowań. Nasza firma posiada ponad 160 oddziałów w przeszło 70 krajach, a tradycja firmy sięga połowy XIX wieku. Skutecznie działamy we wszystkich sektorach budownictwa. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Oferta

Głównym profilem działalności firmy Doka Polska jest projektowanie, produkcja oraz sprzedaż techniki deskowań do wszystkich sektorów budownictwa. Posiadamy nowoczesną i wyjątkowo wydajną linię produkcyjną, a także doskonale funkcjonującą sieć logistyczno-dystrybucyjną. Gwarantuje to naszym Klientom szybką i bezproblemową dostawę deskowań i materiałów, a także niezawodne wsparcie techniczne. Wielkość i złożoność inwestycji budowlanych nigdy nie stanowi dla nas ograniczenia.

Bardzo ważny jest dla nas ciągły rozwój, rozwija się także nasza oferta, a jej obecny kształt to:
  • elementy systemowe,
  • systemy ścienne,
  • systemy stropowe,
  • deskowanie przestawne,
  • wieże nośne,
  • systemy bezpieczeństwa.
Wśród proponowanych przez nas elementów systemowych znajdują się stożki zawieszenia, uszczelnienia do betonu licowego, podpory stropowe, a także dźwigary drewniane, sklejka trójwarstwowa, zaciski deskowania, pojemniki transportowe i środki antyadhezyjne.

Zdajemy sobie sprawę, że na budowie każdy przestój jest bardzo cenny dlatego gwarantujemy w pełni sprawnie przeprowadzony proces deskowania. W tym celu wspomagamy się nowoczesnym systemem zarządzania jakością oraz innowacyjnymi metodami produkcji. Także ciągła rozbudowa parku maszynowego oraz inwestowanie w technologie to jedna z naszych strategii rozwoju. Podejmujemy współpracę z wieloma audytowanymi dostawcami, a nasi pracownicy uczestniczą w licznych szkoleniach zawodowych.

Zawsze chętnie służymy radą i pomocą. Oferujemy też serwis urządzeń oraz serwis montażowy wraz z montażem. Każde zlecenie traktujemy z pełną odpowiedzialnością i zaangażowaniem, a jakość niezmiennie idzie w parze z konkurencyjnymi cenami. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu oraz zajrzenia na naszą stronę internetową.

Zapraszamy do współpracy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Doka Polska sp. z o.o.

Doka Polska sp. z o.o., Zielonka

Opinie (1)

Opinie o firmie Doka Polska sp. z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

zadowolony klient
zadowolony klient
5.0
10.04.2018
Polecam usługi, Najwyższa Jakość!