Pomoc Twojej firmie w zasięgu ręki
Pomoc Twojej firmie w zasięgu ręki, Dobry Impuls Piotr Chomicz, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5842749089
REGON: 364256884
Rok założenia:
2016

O firmie

Dobry Impuls to firma, którą zarządza Piotr Chomicz. Nasze biuro znajduje się na terenie Gdańska. Jesteśmy profesjonalną firmą konsultingową, proponującą pomoc firmom i przedsiębiorstwom na każdym etapie ich działalności. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Certyfikaty i dyplomy

Oferta

Dobry Impuls to firma w której zapał i wiedza w równych proporcjach decydują o sukcesie. Chcemy być profesjonalistami dlatego gruntowna znajomość tematów gospodarki i biznesu to dla nas podstawa, ale równocześnie ważne jest dla nas kreatywne, inteligentne podejście bowiem każda firma i każdy przypadek są inne, a elastyczność jest niezmiernie istotna.

Powstaliśmy, by pomagać przedsiębiorcom. Posiadamy rozległą sieć kontaktów, które umożliwiają nam skuteczne działanie. Robimy wszystko aby właściwie doradzić naszym Klientom, pozwolić im uniknąć problemów lub się tych problemów pozbyć. Staramy się zmienić ich spojrzenie na własny biznes. Doskonale rozumiemy, że jest to trudne dlatego jako firma zewnętrzna często lepiej dostrzegamy wszelakie nieprawidłowości. Podstawą naszej pracy jest właściwy kontakt z Klientem. To obustronna wymiana informacji, której odpowiedni przepływ jest często kluczowy. Dlatego słuchamy uważnie wszelkich Państwa sugestii, dowiadujemy się, jakie postawiliście sobie cele biznesowe i w zgodzie z naszą wiedzą i doświadczeniem te cele modyfikujemy tak, aby były możliwe do osiągnięcia.

Nasze doradztwo ukierunkowane jest na następujące dziedziny:
  • rozpoczynanie biznesu,
  • rozwijanie biznesu,
  • usprawnianie biznesu,
  • budowa trwałych podstaw biznesu,
  • unikanie kryzysu,
  • aspekty prawne działalności gospodarczej.
W związku ze wszystkimi powyższymi przejawami naszej pracy posiadamy odpowiednie kwalifikacje i kompetencje. Jesteśmy zgranym trzyosobowym zespołem, w którym jest i miejsce na młodość i na doświadczenie czego dowodzą rekomendacje ze strony uznanych firm. Decydując się na nasze usługi otrzymują Państwo rzetelność oraz pełne zaangażowanie w podejmowane działania przy zagwarantowaniu konkurencyjnej ceny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Kontakt

Kontakt Dobry Impuls Piotr Chomicz

Dobry Impuls Piotr Chomicz, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Dobry Impuls Piotr Chomicz