Projekty idealnie dopasowane do każdego Klienta
Projekty idealnie dopasowane do każdego Klienta, DN-Architekci Pracownia projektowa Agata Dubiel-Forysiak, Katowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6321621499
REGON: 241109167
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Nieustannie od 2010 roku zajmujemy się wykonywaniem projektów wielobranżowych. Zależy nam na tym, by całkowicie spełniać oczekiwania Klientów. Pracownia DN-Architekci zlokalizowana jest Katowicach oraz Jaworznie. Jej właścicielką i osobą zarządzającą jest Agata Dubiel-Forysiak.

Oferta

Nasi Klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę związaną nie tylko z projektowaniem obiektów, ale również przeprowadzeniem inwentaryzacji architektoniczno-budowlanych. Dodatkowo oferujemy koncepcje architektoniczne oraz urbanistyczne, studia konserwatorskie i świadectwa charakterystyki energetycznej budynków mieszkalnych bądź usługowych.

Specjalizujemy się w projektowaniu budynków mieszkalnych, usługowych, wnętrz biurowych oraz mieszkalnych. Dodatkowo konserwujemy zabytki i tworzymy ogrody. W naszej ofercie znajdziecie również opinie techniczne oraz uzgodnienia, koncepcje projektowe i konsultacje oraz wszelkie projekty, a dokładnie projekty drogowe, zieleni krajobrazowej czy instalacji przeciwpożarowych.

Co więcej, opracowujemy elementy graficzne, strategie reklamowe już istniejących i dopiero co powstających firm bądź prezentacje multimedialne. Oferujemy także małą architekturę i fotografię użytkową. Ponadto zapewniamy pomoc w załatwieniu wszelkich spraw formalnych.

Oprócz domów i obiektów użyteczności publicznej projektujemy gabinety lekarskie oraz stomatologiczne, zakłady fryzjerskie i kosmetyczne. Wykonujemy też analizy planów zagospodarowania przestrzennego pod kątem możliwości wykonania inwestycji wraz z koncepcją zagospodarowania terenu.

Serdecznie zachęcamy do podjęcia współpracy z pracownią DN-Architekci!

Zakres działalności

Projekty małej architektury
Architektura wnętrz
Projektowanie ogrodów i terenów zieleni
Informacje dodatkowe
Firma ubezpieczona OC
Wizualizacja 3D
Wizualizacja standardowa
Rodzaj obsługiwanych klientów
Firmy jednoosobowe
Firmy krajowe
Fundacje i Stowarzyszenia
Klienci indywidualni
Spółki
Zasięg działalności
Lokalny
Wojewódzki

Kontakt

Kontakt DN-Architekci Pracownia projektowa Agata Dubiel-Forysiak

DN-Architekci Pracownia projektowa Agata Dubiel-Forysiak, Katowice

Opinie (3)

Opinie o firmie DN-Architekci Pracownia projektowa Agata Dubiel-Forysiak

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Elżbieta
Elżbieta
5.0
25.01.2020
Gorąco polecam, fachowcy, jakich mało.
Iza
Iza
5.0
13.11.2019
Zleciłam im zaprojektowanie mojego salonu fryzjerskiego i aż nie chce się stamtąd wychodzić, tak pięknie i nowocześnie teraz wygląda. Klientki i klienci aż lgną. Polecam!
Marcin
Marcin
5.0
24.09.2019
Prawdziwi profesjonaliści! Wszystko wykonali według wytycznych, kompleksowo i przede wszystkim z ogromną starannością, zaangażowaniem oraz w terminie.