Upadłość konsumencka
Upadłość konsumencka, Długi Stop Upadłość Konsumencka Radca Prawny Michał Drabarczyk, Łódź

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7282707196
REGON: 100921375
Rok założenia:
2017
Branża:

O firmie

Nazywam się Michał Drabarczyk i jestem radcą prawnym. Od 2017 roku prowadzę własną Kancelarię Radcy Prawnego, której biuro znajduje się w Łodzi. Moją specjalnością jest pomoc w ogłoszeniu upadłości konsumenckiej. Udzielam porad oraz zajmuję się obsługą spraw dłużników.

Oferta

Trafiają do mnie osoby, które z przyczyn po części niezależnych od nich lub całkowicie niezależnych od nich popadły długi, z których nie są w stanie wyjść. W sytuacji, gdy możliwe jest udowodnienie, że zadłużenia wzięły się z nieprzewidzianych zdarzeń, istnieje możliwość uzyskania upadłości konsumenckiej. Wtedy też część lub całość zobowiązań klientów zostaje umorzona.

Zajmuję się udzielaniem porad, opracowywaniem strategii, sporządzaniem wniosków do sądu oraz prowadzeniem spraw sądowych swoich klientów. Zależnie od potrzeb i możliwości mogę zaproponować 3 warianty współpracy:
  • wariant podstawowy,
  • wariant optymalny,
  • wariant indywidualny.
Pomoc w uzyskaniu upadłości konsumenckiej w mojej kancelarii rozpoczyna się już od 599 zł brutto i opiera na w pierwszej kolejności na rozpatrzeniu przypadku danego klienta. Dalszy zakres zależny jest od wybrania wariantu.

Pełen zakres usług i opis poszczególnych wariantów dostępny jest na stronie internetowej biura.

Na konsultacje w Kancelarii Radcy Prawnego w Łodzi można umawiać się telefonicznie. Można też wypełnić wniosek, który zamieszczony na stronie firmowej.

Artykuły

Na czym polega uproszczona procedura postępowania upadłościowego? Długi Stop Upadłość Konsumencka
Na czym polega uproszczona procedura postępowania upadłościowego? Długi Stop Upadłość Konsumencka
Długi Stop to uproszczona procedura postępowania upadłościowego, która ma na celu pomóc wierzycielom w odzyskaniu długów. Sprawdź, jakie są jej etapy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Długi Stop Upadłość Konsumencka Radca Prawny Michał Drabarczyk

Długi Stop Upadłość Konsumencka Radca Prawny Michał Drabarczyk, Łódź

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Długi Stop Upadłość Konsumencka Radca Prawny Michał Drabarczyk


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.