Kompleksowa pomoc prawna
Kompleksowa pomoc prawna, DLB Legal Drabot i Wspólnicy Sp.k., Gliwice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6312679594
REGON: 38020685600000
KRS: 0000731344
Rok założenia:
2018
Branża:

O firmie

Kancelaria DLB Legal Drabot i Wspólnicy znajduje się w Gliwicach. Działa w formie spółki komandytowej i skupia doświadczonych adwokatów, radców prawnych i specjalistów z zakresu księgowości. Specjalizuje się w usługach prawnych, świadczonych na rzecz spółek, firm oraz osób fizycznych.

Oferta

Prawo to skomplikowany twór, dlatego w przypadku problemów warto skontaktować się z prawnikami z kancelarii DLB Legal Drabot i Wspólnicy. Prawnicy zapewniają fachową pomoc, w tym precyzyjne porady prawne, pisemne opinie i reprezentację przed sądami oraz organami władzy samorządowej i państwowej. Indywidualne podejście, dotrzymywanie terminów i zachowanie tajemnicy adwokackiej to podstawa działalności kancelarii. Adwokaci i radcy prawni zajmują się między innymi sprawami dotyczącymi prawa zamówień publicznych, w tym problemami zamawiających i wykonawców. Oferta w tym zakresie obejmuje doradztwo i analizę dokumentacji przetargowej.

DLB Legal Drabot i Wspólnicy udziela również pomocy podmiotom medycznym, w tym zakładom opieki zdrowotnej, niepublicznym zakładom opieki zdrowotnej i właścicielom gabinetów lekarskich. Usługi polegają na bieżącej obsłudze prawnej oraz reprezentowaniu w trakcie procesów medycznych, czyli np. związanych z błędami medycznymi.

Kancelaria świadczy ponadto usługi związane z ochroną danych osobowych. Doradza w kwestii unijnej dyrektywy RODO i pomaga wdrożyć ją w Państwa firmie. Reprezentuje także interesy klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi i Generalnym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych.

Oferta kancelarii obejmuje również takie dziedziny prawa jak:
  • prawo cywilne
  • prawo gospodarcze
  • prawo spółek
Sprawy cywilne prowadzone przez prawników dotyczą spadków, praw własnościowych, dochodzenia odszkodowań i egzekucji należności. Z kolei sprawy gospodarcze to kwestie wynikające z prawa pracy, a także przekształcenia, fuzje i przejęcia. Wreszcie prawo spółek związane jest głównie z ich rejestracją. Kancelaria zajmuje się całym procesem, w tym przygotowuje niezbędne dokumenty.

Uzupełnieniem oferty są usługi dotyczące umów. Adwokaci i radcy analizują umowy, przygotowują ich projekty i negocjują warunki. Pomagają polskim i zagranicznym podmiotom gospodarczym.

Więcej informacji o kancelarii DLB Legal Drabot i Wspólnicy znajdą Państwo na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt DLB Legal Drabot i Wspólnicy Sp.k.

DLB Legal Drabot i Wspólnicy Sp.k., Gliwice

Opinie (2)

Opinie o firmie DLB Legal Drabot i Wspólnicy Sp.k.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

kamil
kamil
5.0
18.12.2018
WIELKIE dziękuję dla tej kancelarii Pani Marty i Pana Tomka. Ta kancelaria zajmuje się sprawami medycznymi. Wygrałem przed Rzecznikiem Praw Pacjenta - szpital warszawski ma problem. Mają doświadczenie. Polecam.
małgorzata
małgorzata
5.0
27.10.2018
Bardzo zaangażowani adwokaci. Szkoda, że zmienili miasto pracy. Wcześniej byli w Bytomiu. Teraz muszę dojeżdżać do Gliwic.