Hurtowa sprzedaż kostki brukowej
Hurtowa sprzedaż kostki brukowej, Ditrich PHU Małgorzata Ditrich, Pawlikowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7311047088
REGON: 470034035
Rok założenia:
1998

O firmie

Siedziba firmy Ditrich znajduje się w Pawlikowicach, w województwie łódzkim. Przedsiębiorstwo od 1991 roku zajmuje się sprzedażą materiałów brukarskich i ich układaniem. Właścicielką firmy jest Małgorzata Ditrich.

Oferta

Betonowa kostka brukowa jest materiałem, który od momentu, w którym pojawił się na rynku, cieszy się niezwykłą popularnością i zainteresowaniem przede wszystkim wśród inwestorów, którym zależy na estetycznym i funkcjonalnym wykończeniu przestrzeni wokół wznoszonego budynku. Dostawą tego surowca zajmuje się firma Ditrich. W hurtowni można zakupić materiały brukarskie o różnych wymiarach, fakturze i kształtach. Kostki pozyskiwane są od renomowanych i starannie wyselekcjonowanych producentów, co zapewnia ich wysoką jakość i odporność na zniszczenie.

W ofercie firmy Ditrich znajdują się takie materiały budowlane jak:
  • kostka brukowa,
  • kostka betonowa,
  • kostka przemysłowa,
  • kostka dekoracyjna,
  • kostka granitowa,
  • płyty chodnikowe,
  • płytki balkonowe,
  • kamienie ogrodowe.
W tym ostatnim przypadku są to żwiry i otoczaki. Sprzedawane są też palisady, ogrodzenia, krawężniki, gazony i obrzeża.

Dopełnieniem oferty jest świadczenie kompleksowych usług brukarskich. Firma Ditrich zajmuje się układaniem nawierzchni chodników, ścieżek, tarasów, schodów zewnętrznych, parkingów itd. Do realizacji tego typu zleceń wykorzystuje nie tylko kostkę, ale i również inne materiały. Prace poprzedzane są sporządzeniem dokładnego projektu. W celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług firma współpracuje z zewnętrznym architektem Tomaszem Krotowskim wykonującym indywidualne projekty.

Dodatkowo firma podejmuje się wyburzeń, impregnacji tarasów i odśnieżania.

Sprzedaż i usługi skierowane są do osób fizycznych, podmiotów gospodarczych oraz instytucji publicznych.

Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo. Więcej informacji i zdjęć dokumentujących działalności firmy Dietrich znajduje się na stronie internetowej.

Kontakt

Kontakt Ditrich PHU Małgorzata Ditrich

Ditrich PHU Małgorzata Ditrich, Pawlikowice

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Ditrich PHU Małgorzata Ditrich


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.