Oferujemy systemy nawadniające
Oferujemy systemy nawadniające, Dimah Waldemar Ginter, Bukówiec Górny

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6971735285
REGON: 411034185

O firmie

Firma Dimah zlokalizowana jest w Bukówcu Górnym, w województwie wielkopolskim. Osobą decyzyjną jest Waldemar Ginter. W branży działamy nieprzerwanie od 1998 roku.

Oferta

Specjalizujemy się w budowie i modernizacji instalacji nawadniających. Nasze produkty mogą być używane w ogrodnictwie i sadownictwie, na przykład w uprawach polowych oraz pod osłonami. Są przydatne w uprawie warzyw czy roślin ozdobnych, a także w plantacjach krzewów, drzew owocowych czy sadach.

Prowadzimy sprzedaż nawozów. W naszej ofercie znaleźć można nawozy posypowe, rozpuszczalne oraz profesjonalne nawozy do upraw szklarniowych. Posiadamy też zraszacze wynurzalne, urządzenia zraszające, mikrozraszacze i zraszacze polowe. Sprzedajemy osprzęt do nawodnień.

Oferujemy:
  • sterowniki nawadniania,
  • pompy,
  • kształtki ciśnieniowe z PVC-u,
  • rury polietylenowe do nawodnień,
  • filtry do nawodnień,
  • węże ogrodowe,
  • podłoża torfowe i kokosowe.
W naszym asortymencie dostępne są też artykuły do ogrodów.

W pracy wykorzystujemy tylko najlepszy jakościowo sprzęt, dzięki któremu mamy pewność, że wszelkie prace wykonane będą precyzyjnie i terminowo. Prowadzimy serwis naszych urządzeń. Wykonamy jesienny przegląd instalacji. Odwodnimy całą instalację, a wiosną uruchomimy cały system od nowa. Możemy zająć się także przebudowaniem instalacji fertygacyjnych oraz nawadniających.

W razie jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Diham w Bukówcu Górnym.

Artykuły

Zasady projektowania i budowy systemu nawadniania ogrodu
Zasady projektowania i budowy systemu nawadniania ogrodu
Nawadnianie ogrodu jest niezbędne do utrzymania pięknej i zdrowej zieleni. Projektowanie systemu do podlewania wymaga uwzględnienia rozkładu stref i powierzchni
Fertygacja, czyli wzbogacane nawadnianie terenów zielonych
Fertygacja, czyli wzbogacane nawadnianie terenów zielonych
Firma Dimah specjalizuje się w projektowaniu i budowie systemów nawadniania trawników, upraw ogrodniczych i boisk. Jej specjalnością jest również fertygacja.
Wybieramy właściwy system nawadniający
Wybieramy właściwy system nawadniający
Nowoczesne systemy nawadniające znacząco zwiększają naszą wygodę i pozwalają oszczędzić czas, zapewniając roślinom niezbędny do ich rozwoju poziom wilgoci.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Dimah Waldemar Ginter

Dimah Waldemar Ginter, Bukówiec Górny

Słowa kluczowe

Opinie (15)

Opinie o firmie Dimah Waldemar Ginter

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Andrzej
Andrzej
5.0
25.05.2019
Fertygacja to świetne rozwiązanie, dzięki niej ziemia jest bardzo dobrze nawieziona i nawodniona, polecam!
Albert
Albert
5.0
09.03.2019
Polecam, zajmowali się modernizacją moich instalacji nawadniających, różnica jest ogromna, jestem bardzo zadowolony!
Jola
Jola
5.0
10.01.2019
Bardzo szeroki wybór akcesoriów do montażu systemów nawadniających, znalazłem tu wszystko co było potrzebne i to w dobrej cenie. Polecam.
Robert
Robert
5.0
15.11.2018
Dzięki odpowiedniemu nawodnieniu w tym roku mieliśmy zdecydowanie więcej owoców na drzewach. Polecam wszystkim, naprawdę warto. Dużo mniej pracy a efekt widoczny.
Kamila
Kamila
5.0
08.10.2018
Zawsze kupuję u nich nawozy. Są wieloskładnikowe, dzięki czemu bardzo skuteczne. Różnica jest widoczna. Nigdzie w okolicy nie znalazłam lepszych i to w takiej cenie.
Mirek
Mirek
5.0
11.09.2018
Wybudowali i zamontowali instalację na boisku w moim klubie sportowym. Sprawdza się świetnie, trawa jest soczyście zielona i ma dobrą przyczepność. Bardzo dobrze się na niej gra.
Leszek
Leszek
5.0
30.08.2018
Dzięki systemom z tej firmy moje warzywa są dobrze nawodnione, a pracy jest znacznie mniej. W dodatku cena była bardzo atrakcyjna, polecam wszystkim, naprawdę przydatna sprawa.
Natalia
Natalia
5.0
07.07.2018
Stosuję nawodnienie z tej firmy w moim sadzie. W razie czego mogę liczyć także na serwis, chociaż na razie na szczęście nie był potrzebny, a korzystam z niego już długo.
Mateusz
Mateusz
5.0
08.06.2018
Świetni specjaliści, bardzo pomocni i znają się na rzeczy. Nie byłem pewien jaka pompa będzie odpowiednia, ale szybko znaleźli dla mnie pasującą i to w dobrej cenie. Polecam.
Basia
Basia
5.0
09.05.2018
Kupowałam u nich osprzęt do nawodnień. Bardzo dobra cena, a obsługa pomocna i uprzejma. Doradzili mi odpowiedni wybór. Polecam.
Wojciech
Wojciech
5.0
17.04.2018
Korzystałem z fertygacji, jest bardzo przydatna. Ziemia jest nawieziona, nawodniona i rośliny o wiele lepiej się w niej rozwijają. Polecam wszystkim, naprawdę widać różnicę.
Kamil
Kamil
5.0
23.03.2018
Wykonywali dla mnie fertygację i jestem bardzo zadowolony. To duża oszczędność czasu, a w dodatku widać różnicę w rozwoju roślin. A do tego mogłem liczyć na pomoc na każdym etapie zlecenia.
Wiktor
Wiktor
5.0
01.02.2018
Instalacje świetnej jakości, a do tego proste w obsłudze. Sam ją złożyłem, instrukcja była bardzo czytelna. Kupowałem nich też artykuły do ogrodu, bardzo duży wybór i dobre ceny. Polecam.
Maciej
Maciej
5.0
06.01.2018
Fertygacja i odpowiednie nawodnienie zdecydowanie ułatwiają nam pracę. Byliśmy w szoku, że aż tak widać różnicę. Warto było zainwestować, sami przekonaliśmy jak szybko się to zwraca. Polecam wszystkim.
Bartosz
Bartosz
5.0
18.12.2017
Długo zastanawiałem się nad wyborem odpowiedniego nawodnienia. Znajomy polecił mi tę firmę i jestem bardzo zadowolony. Zbudowali ją dla mnie i pomogli z montażu. Działa świetnie, nie mam zastrzeżeń.