Usługi wytaczarko-napawarką
Usługi wytaczarko-napawarką, Digger Service, Hermanów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7311784355
REGON: 100380330

O firmie

Prowadzimy przedsiębiorstwo Digger Service, które na rynku lokalnym prosperuje od 2007 roku. Jego siedziba znajduje się w Hermanowie, w powiecie pabianickim, na terenie województwa łódzkiego. Zajmujemy się wykonywaniem usług tulejowania i wytaczania. Firmą zarządza Marcin Cander.

Oferta

Jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnią tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Dysponujemy nie tylko doświadczeniem, ale także branżową wiedzą. Zajmujemy się naprawami maszyn budowlanych. W tym pomagają nam przenośne wytaczarko-napawarki, które przyczyniają się do terminowych oraz sprawnych realizacji zleceń. Maszyny sterowane są elektronicznie i poradzą sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami.

Oferta przedsiębiorstwa Digger Service to:
  • tulejowanie połączeń ruchomych,
  • napawanie połączeń ruchomych,
  • wytaczanie połączeń ruchomych,
  • regeneracja silni owalnych,
  • regeneracja wybitych otworów.
Jesteśmy w stanie wykonać tulejowanie na naszych i dostarczonych przez Klienta częściach. Wszystko odbędzie się według wcześniej założonych ustaleń. Naszą specjalnością są całościowe regeneracje maszyn, w tym urządzeń JCB, CAT, CASE i FERMEC.

Regenerujemy sworznie nie tylko metodą napawania, ale także szlifowania. Dzięki temu Klienci nie muszą kupować nowych modeli, co przyczynia się do zaoszczędzenia sporej ilości pieniędzy. Regenerujemy również gniazda łożysk zwrotnic.

Zapraszamy do współpracy z Digger Service.

Artykuły

Naprawa maszyn – znaczenie tulejowania dla urządzeń budowlanych
Naprawa maszyn – znaczenie tulejowania dla urządzeń budowlanych
Maszyny budowlane są niezbędne w każdym zakładzie produkcyjnym. Zastanawiasz się, gdzie znaleźć firmę, zajmującą się profesjonalną regeneracją maszyn?

Wideo

Kontakt

Kontakt Digger Service

Digger Service, Hermanów

Opinie (0)

Opinie o firmie Digger Service

Tagi