Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5472028770

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Głównym przedmiotem mojej działalności jest świadczenie usług stomatologicznych. Wykonuję również w...
Laboratorium działa już od ponad 25 lat. Swoje usługi kieruje do lekarzy stomatologów i gabinetów s...
Zdrowy i piękny uśmiech to marzenie wielu osób. O zęby trzeba jednak codziennie dbać i nie wystarcz...
Jesteśmy lekarzami, którzy doświadczenie zdobywali w wiodących placówkach w kraju. Gwarantujemy wys...

O firmie

W rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5472028770 została umieszczona firma: "Dentoplex Julianna Jankowska-Banyś".

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Bielsko-Biała w województwie śląskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Zajazdowa 21. Kod pocztowy do korespondencji to: 43-300 Bielsko-Biała. Kompletne współrzędne GPS to: 49.8032594705882N, 19.0397105098039E. Branża Stomatolodzy to dziedzina, w której firma "Dentoplex Julianna Jankowska-Banyś" prowadzi swoją działalność od kilku lat.

Gabinet stomatologiczny oferuje pełen zakres usług dentystycznych mających na celu pozbycie się wszelkich problemów z zębami. W zakresie usług gabinetu stomatologicznego znajduje się między innymi: profilaktyka stomatologiczna, stomatologia zachowawcza, endodoncja, chirurgia stomatologiczna, pedodoncja.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Zapraszamy Państwa do kontaktu pod numerem telefonu 33 811 90 99 w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat produktów i usług.

Kontakt

Kontakt Dentoplex Julianna Jankowska-Banyś

Dentoplex Julianna Jankowska-Banyś, Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Dentoplex Julianna Jankowska-Banyś