Usługi doświadczonych stomatologów
Usługi doświadczonych stomatologów, Dentes Przychodnia stomatologiczna Maria Zmieniewicz, Nowy Sącz

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 20:00
Wt.
08:00 - 20:00
Śr.
08:00 - 20:00
Cz.
08:00 - 20:00
Pt.
08:00 - 20:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7341140148
REGON: 490368513
Rok założenia:
1990

O firmie

Prowadzona przez nas przychodnia stomatologiczna Dentes znajduje się w Nowym Sączu, w województwie małopolskim. Działalność prowadzimy nieprzerwanie od 1990 roku i od tego czasu stale podnosimy jakość świadczonych usług. Właścicielem gabinetu jest Maria Zmieniewicz.

Oferta

W naszym gabinecie dentystycznym przyjmujemy dzieci i dorosłych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem medycznym, dzięki czemu możemy zapewnić pacjentom komfortowe warunki leczenia. Wykonujemy zdjęcia RTG zębów, co sprawia, że zawsze dokładnie oceniamy stan uzębienia. Usługi świadczymy kompleksowo, przy użyciu sprawdzonych materiałów, ponieważ zależy nam na Państwa pięknym uśmiechu. Dajemy możliwość skorzystania ze znieczulenia miejscowego.

Pracują u nas wysoko wykwalifikowani stomatolodzy z bogatym doświadczeniem zawodowym, którzy do swoich zadań podchodzą z pełnym zaangażowaniem i należytą starannością. Zajmujemy się między innymi stomatologią zachowawczą i profilaktyką dentystyczną, na które kładziemy szczególny nacisk. Świadczymy usługi stomatologiczne w zakresie leczenia kanałowego, chorób przyzębia i dziąseł. Oferujemy lakierowanie zębów fluorkiem i lakierowanie bruzd, a także oczyszczanie zębów poprzez usuwanie osadu i kamienia nazębnego. Dodatkowo wypełniamy ubytki w zębach i przeprowadzamy terapię laserową.

Leczenie protetyczne obejmuje uzupełnianie zębów koronami, mostami, protezami akrylowymi, protezami szkieletowymi, protezami elastycznymi oraz protezami na zatrzaskach.

W ramach chirurgii stomatologicznej usuwamy zęby mleczne i stałe. Wykonujemy szeroki wachlarz zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej, jak np. wybielanie zębów czy nakładanie licówek porcelanowych i kompozytowych. Uzupełnienie oferty stanowi korekta kształtu zębów.

Mamy podpisaną umowę z NFZ.

Zapraszamy.

Zakres działalności

Wybielanie zębów
Profilaktyka stomatologiczna
Badania obrazowe stomatologiczne
Znieczulenia stomatologiczne
Informacje dodatkowe
Kontrakt z NFZ
Obsługiwani pacjenci
Dorośli
Dzieci
Rodzaj jednostki
Przychodnia / Poradnia Specjalistyczna
Udogodnienia
Przyjazne dla dzieci

Kontakt

Kontakt Dentes Przychodnia stomatologiczna Maria Zmieniewicz

Dentes Przychodnia stomatologiczna Maria Zmieniewicz, Nowy Sącz

Opinie (3)

Opinie o firmie Dentes Przychodnia stomatologiczna Maria Zmieniewicz

Średnia ocen

5,0

Opinie użytkowników

Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
10.06.2014
Moje dzieci od małego odwiedzają gabinet stomatologiczny i jestem bardzo zadowolona z usług Pani stomatolog, a przede wszystkim o zadbanie oto aby moje dzieci miały zdrowe zęby. Bardzo dobre podejście do dzieci, bardzo miła Pani stomatolog. Polecam.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
30.05.2014
polecam ten gabinet z czystym sumieniem
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
5,0
12.04.2013
Jestem bardzo zadowolona z wizyty u pani zmieniewicz