Kompleksowe leczenie zębów
Kompleksowe leczenie zębów, Dent Em. Stomatolog Bemowo, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 21:00
Wt.
08:00 - 21:00
Śr.
08:00 - 21:00
Cz.
08:00 - 21:00
Pt.
08:00 - 21:00
Sb.
09:00 - 15:00
Nd.
09:00 - 14:00
Dane rejestrowe:
NIP: 5221294089
REGON: 011099470
Rok założenia:
1992

O firmie

Prowadzona przez nas przychodnia stomatologiczna Dent Em świadczy usługi z zakresu szeroko pojętej stomatologii. Z naszej pomocy korzystają dzieci, młodzież, jak i dorośli dbający o piękny uśmiech. Znajdujemy się w Warszawie, na Bemowie.


Oferta

W przychodni Dent Em oferujemy leczenie zachowawcze zębów. Istotna jest dla nas również profilaktyka stomatologiczna. W przychodni udzielamy kompleksowych porad stomatologicznych. Zatrudniamy stomatologów ortodontów, chirurgów, protetyków, którzy zajmują się diagnostyką i leczeniem. Dbamy o zdrowy uśmiech pacjentów w pełnym zakresie.

Oferujemy usługi w zakresie ekspresowych napraw protez

Podczas napraw zachowujemy najwyższe standardy pracy. Dzięki zaawansowanemu sprzętowi wykonujemy zarówno zwykłe, jak i zaawansowane naprawy protez. Naprawiamy każdy typ protezy.

Świadczymy usługi w obszarze wybielania zębów

Stosujemy najnowsze i bezpieczne metody wybielania nakładkowego. Kuracja trwa od trzech do czternastu nocy. Zapewniamy widoczne efekty.

Proponujemy usługę piaskowania zębów

Jest to proces, który polega na usunięciu przebarwień, osadu i drobin kamienia nazębnego z powierzchni zębów za pomocą strumienia wody pod ciśnieniem z dodatkiem drobin czyszczących.

W zakresie stomatologii zachowawczej szczególną uwagę przywiązujemy w Dent Em do profilaktyki próchnicy zębów oraz leczenia już powstałych ubytków próchniczych. Oferujemy plombowanie zębów w znieczuleniu oraz zajmujemy się takimi usługami jak:
  • leczenie kanałowe,
  • usuwanie zębów mlecznych,
  • usuwanie zębów stałych.
Usuwamy zęby chore, uszkodzone i zatrzymane. W ramach chirurgii stomatologicznej usuwamy też korzenie zębów i torbiele oraz nacinamy i drenujemy ropnie.

Więcej informacji dotyczących wykonywanych przez nas zabiegów znajduje się na stronie internetowej. Na wizyty w przychodni Dent Em najlepiej zarejestrować się telefonicznie.

Artykuły

Jak przyzwyczaić dziecko do wizyt u stomatologa?
Jak przyzwyczaić dziecko do wizyt u stomatologa?
Pierwsza wizyta u stomatologa jest dla dziecka stresująca. Jak przyzwyczaić swoją pociechę, aby chętnie odwiedzała gabinet? Mamy na to odpowiedź – sprawdź!

Wideo

Kontakt

Kontakt Dent Em. Stomatolog Bemowo

Dent Em. Stomatolog Bemowo, Warszawa

Opinie (7)

Opinie o firmie Dent Em. Stomatolog Bemowo

Średnia ocen

4.1

Opinie użytkowników

cezar85
cezar85
5.0
07.01.2021
Szybko i bezboleśnie. Dziękuję za wyleczenie zęba!
Magdalena
Magdalena
5.0
16.11.2020
Dobre miejsce zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Od kilku lat przychodzę to z moimi synami i jestem zadowolona, że nie boją się stomatologa. Widać, że dentyście w Dent Em mają dobre podejście do dzieci.
Hexon
Hexon
4.0
04.09.2020
Najlepsza przychodnia stomatologiczna w mieście. Jestem ich pacjentem od wielu lat i nie zamierzam zmieniać miejsca, gdzie przychodzę na przeglądy zębów i gdzie w razie potrzeby poddaję się zabiegom. Panuje tu miła atmosfera, a podczas borowania nic nie boli, bo podają dobrze dobrane znieczulenie.
Użytkownik zalogowany
Użytkownik zalogowany
1.0
28.08.2019
Jestem zdumiony. Wczoraj wieczorem oddano mi naprawioną po pęknięciu górną protezę. Użyłem jej dwa razy, pojawiło się znów pęknięcie. Zatem - po niecałej dobie proteza do wyrzucenia. Pani stomatolog powiadomiła mnie, że na prace protetyczne nie daje się gwarancji. Zwrócono mi część poniesionych kosztów, to fakt. Ale i tak przestrzegam potencjalnych pacjentów: bywa w tym miejscu tak, że oddaje się protezę po czymś, co nie zasługuje na miano naprawy. Jednym słowem: bylejakość.
Aneta
Aneta
5.0
10.01.2019
Polecam ten gabinet są dostępni przez cały tydzień
Marek
Marek
5.0
26.11.2018
Jestem pacjentem tego gabinetu i śmiało mogę wszystkim polecić.
Użytkownik niezalogowany
Użytkownik niezalogowany
4.0
15.10.2015
Podsumowując firma jak ocena DOBRA, jednak zawsze może być lepiej.