przyjazna Rachunkowość - usługi, Dekret24.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8982202027
REGON: 02202950600000
KRS: 0000436915
Rok założenia:
2012

O firmie

Prowadzimy biuro rachunkowe Dekret24 we Wrocławiu. Współpracujemy z polskimi oraz zagranicznymi firmami, zapewniając im kompleksowe wsparcie w prowadzeniu księgowości. Doświadczeni pracownicy o wysokich kwalifikacjach gwarantują najwyższy poziom świadczonych usług. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, w pełni angażując się w prowadzenie jego spraw.

Oferta

Świadczymy kompleksowe usługi dotyczące księgowości, doradztwa podatkowego oraz obsługi kadrowo-płacowej. Staramy się przygotować indywidualne rozwiązanie dla każdego klienta. Priorytetem jest dla nas spełnianie oczekiwań odbiorców, którzy prowadzą działalność za granicą, więc wykonujemy zlecenia również w języku angielskim oraz niemieckim.

Obserwujemy wszelkie zmiany zachodzące w przepisach rachunkowych i podatkowych, aby prowadzone przez nas działania odznaczały się najwyższym poziomem jakości. Dążymy do tego, by przepisy podatkowe i zagadnienia kadrowo-płacowe stały się dla przedsiębiorców przystępniejsze. Oferujemy Państwu wiele usług księgowych oraz wszelkich czynności dotyczących doradztwa, a także kadr i płac.

Jakie usługi księgowe świadczy biuro rachunkowe Dekret24 z Wrocławia?

W biurze rachunkowym Dekret24 we Wrocławiu zajmujemy się świadczeniem kompleksowych usług księgowych, skupiając się przede wszystkim na prowadzeniu takich rozliczeń jak:
 • księgi rachunkowe,
 • podatkowa księga przychodów i rozchodów,
 • ewidencja dla potrzeb podatku VAT,
 • ewidencja środków trwałych,
 • ewidencja kadrowa,
 • ewidencja płacowa obejmująca kartoteki wynagrodzeń i listy płac.
Pomagamy w sporządzaniu deklaracji podatkowych CIT, PIT, VAT i sporządzaniu deklaracji ZUS. Prowadzimy roczne rozliczenia podatku dochodowego od osób fizycznych, w tym pracujących poza granicami Polski, osób prawnych oraz sporządzamy bilanse i rachunki wyników. Podejmujemy się sporządzania sprawozdawczości GUS. Udzielamy bieżących konsultacji w dziedzinie finansów, a także podatków odnoszących się do działalności gospodarczej.

Jakie zadania wykonują dla Państwa nasi doradcy podatkowi?

Do Państwa dyspozycji pozostają doradcy podatkowi, profesjonalnie realizujący takie zadania, jak m.in. opracowywanie opinii prawno-podatkowych czy interpretacja przepisów prawa podatkowego.

Przygotowujemy zarówno umowy, jak i ich analizy pod kątem optymalizacji podatkowej. Prowadzimy procesy restrukturyzacji kapitałowej lub organizacyjnej przedsiębiorstw. Pomagamy w wyborze optymalnej podatkowej formy prawnej działalności gospodarczej. Nasze działania dotyczące doradztwa podatkowego obejmują także weryfikację poprawności rozliczeń podatkowych poprzez audyty.

Zajmujemy się sporządzaniem sprawozdań finansowych. Współpracujemy z biegłymi rewidentami-Marianną Krudowską, wpisaną na Krajową Listę Biegłych Rewidentów pod numerem 6447, Ireną Płocką-Janiszewską (3312) oraz Dariuszem Ochalikiem (10155), dzięki czemu jesteśmy w stanie przeprowadzać obowiązkowe i dobrowolne badania sprawozdań finansowych.

Ponadto wykonujemy audyty prawidłowości prowadzenia ksiąg rachunkowych. Nie skupiamy się tylko na prawidłowym przeprowadzaniu badań i wydawaniu opinii, ale też udzielamy klientom wskazówek dotyczących poprawy organizacji ich przedsiębiorstw.

Nasi pracownicy służą radą i pomocą w sprawach związanych z prawem bilansowym. Księgowość jest naszą pasją i do powierzonych nam zleceń podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem.

Jakie dodatkowe usługi świadczy biuro rachunkowe Dekret24?

Nasze biuro rachunkowe Dekret 24 pomaga w rejestracji spółek handlowych, w tym przygotowujemy wnioski do Urzędów Skarbowych, ZUS-u i KRS-u i doradzamy w wyborze kodu PKD. Pomagamy w założeniu spółek z o.o., cywilnych, jawnych, akcyjnych, komandytowych i innych.

Ponadto osobom fizycznym i podmiotom gospodarczym sprzedajemy ubezpieczenia majątkowe.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania z nami owocnej współpracy! Więcej informacji o naszym biurze rachunkowym znajduje się na stronie internetowej.

Artykuły

Czym jest rewizja finansowa przedsiębiorstw?
Czym jest rewizja finansowa przedsiębiorstw?
Rewizja finansowa pozwala przedsiębiorcom na ocenę i kontrolowanie swojej sytuacji finansowej, a także na identyfikację ewentualnych problemów i ryzyk.
Jak rozliczać koszty uzyskania przychodów?
Jak rozliczać koszty uzyskania przychodów?
Każdy przedsiębiorca musi rozliczać podatek dochodowy. Na jego pomniejszenie wpływają koszty uzyskania przychodu. Na czym polega ich prawidłowe księgowanie?
Jak wygląda prowadzenie księgowości w stowarzyszeniu lub fundacji?
Jak wygląda prowadzenie księgowości w stowarzyszeniu lub fundacji?
Dobrze ustrukturyzowana fundacja nie musi płacić podatków. Zatem czy organizacje pozarządowe muszą w ogóle prowadzić księgowość? Zapraszamy do lektury!

Kontakt

Kontakt Dekret24.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Dekret24.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, Wrocław

Aktualności

 • księgowość dla firm

  10.03.2024

  Nasz zespół specjalistów składa się z ekspertów, którzy specjalizują się w świadczeniu usług księgowych dla firm. Oferujemy szeroki zakres usług w tej dziedzinie, w tym księgowość, rachunkowość podatkową, rachunkowość finansową i rachunkowość zarządczą. Nasze kompetencje obejmują zarówno firmy krajowe, jak i zagraniczne, dzięki czemu możemy zaspokoić potrzeby różnorodnych klientów. Możesz nam zaufać, że zajmiemy się wszystkimi Twoimi potrzebami księgowymi.

  Więcej informacji
 • usługi księgowe

  30.01.2024

  W naszej firmie zajmujemy się świadczeniem wyjątkowych usług księgowych dla firm o różnej wielkości. Nasz zespół ekspertów posiada kwalifikacje i doświadczenie w różnych zadaniach, takich jak przygotowywanie deklaracji podatkowych, tworzenie sprawozdań finansowych i wiele innych.Bez względu na to, czy jesteś małym startupem, czy dużą korporacją, posiadamy wiedzę i doświadczenie, aby sprostać Twoim konkretnym potrzebom i pomóc Ci osiągnąć Twoje cele finansowe.

  Więcej informacji
 • obsługa rachunkowa osób prywatnych i firm

  29.11.2023

  Możemy zaoferować pełną obsługę rachunkową dla osób prywatnych oraz firm. Nasze usługi obejmują tworzenie deklaracji podatkowych, prowadzenie ksiąg rachunkowych, rozliczenia podatkowe oraz wiele innych działań związanych z obsługą finansową.

  Więcej informacji
 • podatkowa księga przychodów i rozchodów

  28.09.2023

  Księga przychodów i rozchodów jest kluczowym dokumentem dla firm, ponieważ zapewnia szczegółowy zapis wszystkich wpływów i poniesionych wydatków. Księga ta umożliwia firmom dokładne obliczenie zysków i strat na koniec roku, co czyni ją niezbędnym narzędziem do zarządzania finansami. Co więcej, obowiązkowe jest przedłożenie tego dokumentu organom podatkowym, co czyni go istotnym aspektem zgodności podatkowej.

  Więcej informacji
 • księgi rachunkowe

  31.07.2023

  Nie sposób przecenić znaczenia ksiąg rachunkowych dla każdej firmy. Rejestr ten pełni rolę dokładnej dokumentacji wszystkich transakcji pieniężnych, jakie zachodzą w organizacji. Stanowi on niezbędne narzędzie do monitorowania kondycji finansowej firmy oraz oceny jej obecnej sytuacji finansowej. Dzięki szczegółowemu podsumowaniu operacji finansowych księgi rachunkowe umożliwiają przedsiębiorcom podejmowanie świadomych decyzji dotyczących przyszłej trajektorii ich przedsiębiorstwa.

  Więcej informacji

Opinie (23)

Opinie o firmie Dekret24.pl Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

tbgl
tbgl
5.0
23.05.2022
Wszystkie zlecone usługi księgowe są realizowane z należytą starannością.
Łukasz
Łukasz
5.0
06.03.2022
Życzliwe podejście do klienta i fachowa obsługa wszystkich spraw księgowych.
Anka
Anka
5.0
13.01.2022
Solidne biuro rachunkowe. Usługi świadczone solidnie i terminowo, polecam.
dwoterka
dwoterka
5.0
02.11.2021
Skorzystanie z usług tego biura rachunkowego było świetną decyzją. Teraz jestem spokojny, że księgowość jest prowadzona w sposób rzetelny.
polecam
polecam
5.0
28.09.2021
Specjaliści z wiedzą na temat podatków i finansów. Pomoc takiego biura rachunkowego jest wprost nieoceniona przy prowadzeniu firmy.
Hubert
Hubert
5.0
24.07.2021
Cieszę się, że biuro Dekret24 mnie odciąża. Księgowość to zdecydowanie nie jest moja dziedzina, a oni świetnie się na niej znają.
Dawid
Dawid
5.0
11.05.2021
Dotrzymują terminów i dbają o poprawne księgowanie. Dzięki temu nie mam żadnych kłopotów ze skarbówką.
Norbert
Norbert
4.0
11.03.2021
Księgowość na wysokim poziomie. Dokumenty są uzupełnione tak, jak powinny.
Gabriela
Gabriela
5.0
13.01.2021
Solidne biuro rachunkowe. Dobrze się wywiązują z obowiązków.
Karol
Karol
5.0
04.11.2020
Korzystam z ich usług od 5 lat i nie zamierzam szukać innego biura rachunkowego.
SławomirGr
SławomirGr
5.0
01.09.2020
Dobre biuro rachunkowe. Polecam Dekret24!
Oliwia
Oliwia
5.0
14.07.2020
Pomogli mi wyjść z zaległości finansowych, dzięki nim obyło się bez żadnych problemów.
Mariusz
Mariusz
5.0
01.05.2020
Doradztwo podatkowe na wysokim poziomie, bardzo mi pomogli!
Wiktoria
Wiktoria
4.0
22.03.2020
Prowadzą dla mnie ewidencje środków trwałych, polecam współpracę.
Ida
Ida
5.0
05.01.2020
Godne polecenia usługi księgowe, dbają o regularne sporządzanie wszelkich deklaracji i rozliczanie dokumentów.
Kuba
Kuba
5.0
08.11.2019
Doskonałe usługi - zarówno jeśli chodzi o prowadzenie księgowości, jak i obsługę kadrowo-płacową. Polecam każdemu kto szuka dobrego biura rachunkowego.
Jacek
Jacek
5.0
18.09.2019
Polecam, od jakiegoś czasu prowadzą mi pełną księgowość i muszę przyznać, że nigdy nie byłem tak zadowolony z usług biura rachunkowego. Papiery przygotowane terminowo, wszystko na najwyższym poziomie!
Monika
Monika
5.0
03.07.2019
Odkąd korzystam z ich usług, nie mam żadnych problemów z urzędami.
Iza
Iza
5.0
29.05.2019
Usługi podatkowe w przystępnej cenie. W prosty sposób wyjaśniają zawiłe kwestie.
Czarek
Czarek
5.0
22.03.2019
Zajmują się sprawami kadrowymi mojej firmy. Dzięki ich pomocy mam porządek w dokumentacji.
Alicja
Alicja
5.0
10.01.2019
Prawdziwi eksperci od podatków. Ich rozwiązania są skuteczne.
Filip
Filip
5.0
23.11.2018
Księgowość w kompleksowym wydaniu. Nie muszę się niczym martwić. To duże ułatwienie w prowadzeniu działalności.
Tomasz
Tomasz
5.0
22.09.2018
Dobrze zorganizowane biuro rachunkowe. Rozliczenia są wykonywane na czas. Jestem również na bieżąco informowany o zmianach w przepisach podatkowych.
Zobacz więcej (13)