Wysoki połysk i super mat płyt meblowych
Wysoki połysk i super mat płyt meblowych , Dekorapol Sp. z o.o., Piaseczno

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1231470479
REGON: 38637539900000
KRS: 0000847667
Rok założenia:
2020

O firmie

Firma dekoraPOL powstała w 2020 roku. Zajmujemy się produkcją frontów akrylowych oraz sprzedażą płyt. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w Polsce. Fronty akrylowe firmy dekoraPOL można zakupić w licznych hurtowniach na terenie Polski. Ilość naszych punktów handlowych powiększa się z każdym tygodniem.
W naszej kolekcji znajdziecie Państwo, aż cztery stopnie wykończenia, które spełnią oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta,

Dzięki powierzchniom na frontach dekoraPOL mają Państwo dostęp do wysoce innowacyjnych rozwiązań wykończeniowych, które nie mają sobie równych. Technologia KLEIBERIT HotCoating® na której produkowane są fronty dekoraPOL sprawia, że powierzchnia jest odporna na zarysowania, posiada powłokę anti-fingerprint, nie zawiera rozpuszczalników, odporna na promieniowanie UV dzięki czemu nie ma efektu żółknięcia odcieniu.

Oferta

W branży stolarskiej działamy już od 1968 roku, kiedy to rozpoczęliśmy produkcję klasycznych mebli na indywidualne zamówienie Klienta. Aktualnie jako firma dekoraPOL sprzedajemy:
  • fronty akrylowe
  • płyty akrylowe

dekoraPOL oferuje fronty akrylowe o wykończeniu matowym w powłoce anti-fingerprint oraz fronty akrylowe w połysku.

W naszej kolekcji znajdują się cztery stopnie wykończenia.
  • pure.super.mat PSM – głęboki mat, aksamitny w dotyku
  • pure.perfect.matt PPM – maksymalnie matowa powierzchnia
  • pure.piano.gloss PPG – wysoki połysk w doskonałej jakości
  • pure.brilliant.gloss PBG – idealnie lustrzane powierzchnie

Fronty akrylowe dekoraPOL produkowane są w technologii KLEIBERIT HotCoating® co sprawia, że powierzchnia jest trwale elastyczna, poprawia przetwarzalność i składa się całkowicie z ciał stałych. Górna warstwa ochronna składa się z barwionego lub przezroczystego, nieżółknącego, odpornego na mikrozarysowania lakieru wierzchniego. Każda pojedyncza warstwa materiału przyczynia się w ten sposób do zalet rozwiązania KLEIBERIT HotCoating®.

Uszlachetnione płyty akrylowe są też bardziej odporne na zarysowania, a jednocześnie łatwe w dalszej obróbce, do której należy frezowanie, piłowanie, czy wiercenie. Bardzo dużym plusem frontów akrylowych dekoraPOL jest także nadanie im właściwości anti–fingerprint, czyli ochrony przed widocznymi i mało estetycznymi odciskami palców, jakie powstają na klasycznych frontach.

Opisane produkty można zamówić w postaci gotowych frontów, albo w formie płyty pełnowymiarowej. Powierzchnie tych wyrobów stolarskich uszlachetniamy na przykład metodą Pure Super Matt. To dzięki niej nawierzchnie płyt stają się wodoodporne, miękkie w dotyku, łatwe w pielęgnacji, bezwonne oraz charakteryzuje je wysoka wytrzymałość na działanie promieni UV, czy ścieranie. Oczywiście dodatkowym atutem materiałów stolarskich, są także ich walory estetyczne i możliwość wydobycia głębokich, matowych kolorów.

Fronty akrylowe dekoraPOL wykańczane za pomocą metody Pure Piano Gloss osiągają poziom połysku powyżej 90 punktów mierzony w skali Gloss. One również wyróżniają się dużą odpornością na zarysowania i spełniają normy branży kuchennej AMK.

Warto dodać, że wszystkie oferowane przez dekoraPOL fronty akrylowe są wytwarzane z wykorzystaniem technologii przyjaznych środowisku i nadają się do recyklingu. Stosując nowoczesne i nieinwazyjne dla natury metody produkcji oferujemy:
  • uszlachetnione płyty MDF o wymiarach 2800x1250x18mm,
  • uszlachetnione płyty wiórowe o wymiarach 3050x1250x18mm.
  • dwustronnie uszlachetnione płyty nośne na życzenie Klienta,
  • fronty meblowe łączone za pomocą kleju poliuretanowego.
Wszystkie nasze produkty dostarczamy do Klientów w krótkim czasie. Dbamy o zabezpieczenie płyt oraz frontów i stosujemy do tego folię ochronną transportową.

Zapraszamy do współpracy - firma dekoraPOL z Piaseczna.

Artykuły

Poznaj zalety frontów akrylowych marki dekoraPOL
Poznaj zalety frontów akrylowych marki dekoraPOL
Firma dekoraPOL słynie z produkcji frontów akrylowych uszlachetnionych metodą HOT COATING®. Jakie zalety mają wyroby tego producenta? Kliknij i sprawdź.
 Technologia HOT COATING® i jej zastosowanie przez producenta frontów dekoraPOL
Technologia HOT COATING® i jej zastosowanie przez producenta frontów dekoraPOL
Polska firma dekoraPOL słynie z produkcji płyt i frontów akrylowych uszlachetnionych w technologii HOT COATING®. Na czym ona polega? Kliknij link i sprawdź.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Dekorapol Sp. z o.o.

Dekorapol Sp. z o.o., Piaseczno

Opinie (1)

Opinie o firmie Dekorapol Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Cezary
Cezary
5.0
25.05.2022
Firma Dekorapol produkuje dla nas przepiękne fronty meblowe klejone za pomocą specjalnej technologii poliuretanowej. Jako producent mebli na zamówienie widzimy, że to materiały są o wiele trwalsze i z pewnością nadają się do wytwarzania oryginalnych mebli.