Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 1251304666
REGON: 146327937

Polecane oferty

Jeżeli skorzystają Państwo z naszych usług, zapewniamy wykonanie pełnego zakresu prac niezbędnych d...
Specjalizujemy się w projektowaniu i zakładaniu ogrodów. Architektura krajobrazu to nasza pasja, dl...
Zakładanie i projektowanie ogrodów to nasze nadrzędne zadanie, które staramy się realizować na jak ...
Posiadamy 11-letnie doświadczenie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Specjalizu...

O firmie

Siedziba naszej firmy Decor Art znajduje się w Dybowie-Kolonii, w powiecie wołomińskim, w województwie mazowieckim. Na rynku działamy od 2012 roku. Właścicielem firmy jest Monika Soborska. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.


Oferta

Naszą specjalnością są prace ogrodnicze w zakres których wchodzi między innymi wycinka drzew oraz nasadzanie krzewów i drzew. Zajmujemy się również frezowaniem żywopłotów i krzewów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, dzięki czemu wycinkę drzew możemy przeprowadzić z użyciem podnośnika koszowego albo metodą alpinistyczną. Wykonujemy wycinkę drzew nawet w miejscach trudno dostępnych, jak np. przy torach kolejowych czy linach wysokiego napięcia.

Nasza oferta obejmuje również karczowanie, pielęgnację drzew i przycinanie żywopłotów. Zajmujemy się zabezpieczaniem pni drzew na terenie budowy, a także zabezpieczaniem i pielęgnacją korzeni. Szybko i sprawnie usuniemy wywrócone i złamane drzewa. Do naszych zadań należy mielenie, zrębkowanie i wywóz gałęzi. Podejmujemy się też nietypowych prac przy drzewach.

Cechuje nas szybkość w działaniu i solidność. Zawsze w pełni przestrzegamy zasady bezpieczeństwa. Pracujemy na wysokiej klasy sprzęcie, dzięki czemu prace możemy wykonywać bez zbędnych przerw.

Zapraszamy do kontaktu.

Kontakt

Kontakt Decor Art Monika Soborska

Decor Art Monika Soborska, Dybów-Kolonia

Opinie (1)

Opinie o firmie Decor Art Monika Soborska

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Marlena
Marlena
5,0
22.02.2018
Moja ulubiona kwiaciarnia. Mieszkam dość daleko, ale zawsze kiedy potrzebuję jakiegoś bukietu, przyjeżdżam specjalnie tutaj. Kwiaty zawsze długo stoją i pięknie pachną, a do tego kompozycje są zachwycające. Polecam.
  • Jakość/cena
    5,0
  • Obsługa
    5,0
  • Godne polecenia
    5,0