Malowanie natryskowe wewnątrz i na zewnątrz
Malowanie natryskowe wewnątrz i na zewnątrz, DBS Investment Grzegorz Koper, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8261970635

O firmie

Firma DBS Investment działa na rynku od 2015 roku. Nasza siedziba znajduje się w Warszawie, na terenie województwa mazowieckiego. Zajmujemy się malowaniem natryskowym. Właścicielem jest Grzegorz Koper.

Oferta

Malowanie natryskowe to technika malarska wykorzystywana przez naszą firmę, polegająca na wykorzystaniu specjalnego agregatu do malowania. Wybrana przez Klienta farba aplikowana jest z wykorzystaniem ciśnienia, które rozbija ją na bardzo małe krople. Metoda charakteryzuje się dużą wydajnością. Pozwala na pomalowanie dużej powierzchni w stosunkowo krótkim czasie.
Wśród zalet tej techniki wymienia się również bardzo dobre krycie i możliwość uzyskania idealnie gładkiej powierzchni.

Nasza Firma świadczy kompleksowe usługi malowania natryskowego. W ramach tego wykonujemy: przygotowanie powierzchni do malowania, gruntowanie powierzchni (ścian, sufitów, posadzek) agregatem malarskim oraz malowanie natryskowe ścian i sufitów agregatem malarskim. Jako przygotowanie powierzchni do malowania rozumiemy czyszczenie ścian, oklejanie okien i drzwi folią.

Podejmujemy się także: malowania mieszkań, malowania domów czy malowania biur. Do pracy używamy najlepszego nowoczesnego sprzętu, dzięki któremu idealnie pokryjemy malowaną powierzchnię. Zapewniamy, że robimy wszystko, by Klient był zadowolony z efektu. Malowanie natryskowe daje pewność równego pokrycia i niepozostawienia smug czy zacieków.

Zatrudniamy wykwalifikowanych fachowców, którzy poradzą sobie z każdym zamówieniem. Chętnie posłużą także ekspercką radą. Jesteśmy firmą solidną, terminową i rzetelną. Nasze ceny są bardzo konkurencyjne.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.

Zakres działalności

Fachowcy budowlani

Artykuły

Zalety malowania natryskowego
Zalety malowania natryskowego
Wyjaśniamy na czym polega malowanie natryskowe. Podpowiadamy gdzie znajduje zastosowanie oraz jakie są etapy i największe zalety tej techniki malowania.

Wideo

Kontakt

Kontakt DBS Investment Grzegorz Koper

DBS Investment Grzegorz Koper, Warszawa

Opinie (3)

Opinie o firmie DBS Investment Grzegorz Koper

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Cyprian
Cyprian
5.0
26.05.2020
Mam dla zainteresowanych tą firmą dobre wieści. Nie razu już robili u mnie remonty i nigdy nie stało się coś, co mogłoby mi się nie spodobać.
Renata
Renata
5.0
04.03.2020
Pomalowali mi elewację na domu. Jest bardzo ładna i dokładnie wykonana robota.
Rita
Rita
5.0
22.01.2020
Bardzo udana ekipa. Świetnie się z nimi współpracuje. To ważne, by fachowiec słuchał klienta. Wtedy obie strony będą zadowolone.