Cięcie nawierzchni wykonanych z betonu
Cięcie nawierzchni wykonanych z betonu , Dasaj Technika Diamentowa Firma Budowlana Dorota Sitek, Warszawa

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
06:30 - 15:00
Wt.
06:30 - 15:00
Śr.
06:30 - 15:00
Cz.
06:30 - 15:00
Pt.
06:30 - 15:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 5241764351
REGON: 012903879
Rok założenia:
1998
Zobacz także naszą ofertę w branży:

O firmie

Firma Dasaj Technika Diamentowa ma swoją siedzibę w Warszawie. Zajmuje się obróbką betonu podczas prac budowlanych, remontowych i wyburzeń. Działa w branży od 1998 roku, a jej właścicielką jest Dorota Sitek.

Oferta

Beton to materiał powszechnie używany podczas prac budowlanych. Jego zastosowanie jest bardzo szerokie, ponieważ charakteryzuje się wytrzymałością i można go na wczesnym etapie użycia formować w ściany, stropy oraz inne elementy. Zastygły beton, szczególnie ten wzmocniony zbrojeniami stalowymi jest już jednak twardym materiałem i jego obróbka nie jest prosta. Na szczęście na rynku działa firma Dasaj Technika Diamentowa, która dysponuje specjalistycznym sprzętem do obróbki betonu. Diamentowe ostrza potrafią przeciąć ten materiały i jednocześnie zachować gładkie krawędzie. Przykładem takie użycia diamentowych narzędzi jest wiercenie otworów. Wiertła którymi dysponuje firma nadają się do wiercenia pod instalacje wodne, grzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne. Szerokość otworów może wynosić od 12 do 1000 milimetrów. Jeszcze większe otwory, od 600 do 3200 milimetrów wiercone są linami diamentowymi, przy użyciu tzw. cyrkla.

Dasaj używa też narzędzi diamentowych do innych zadań. Oferuje:
  • cięcie betonu piłami tarczowymi
  • cięcie betonu linami diamentowymi
  • szlifowanie betonu
Cięcie betonu obejmuje stropy, ściany i inne elementy. Można w ten sposób wykonać albo poszerzyć otwory drzwiowe, okienne i wentylacyjne. Cięcie stosowane jest też podczas rozbiórek.

Szlifowanie tarczami diamentowymi umożliwia pozbycie się powłok malarskich i klejów oraz wyrównanie nawierzchni. Do usunięcie większych nierówności, różnic w poziomach i poważnych zabrudzeń stosowane są natomiast frezarki do betonu.

Uzupełnieniem oferty przygotowanej przez Dasaj dla klientów jest prowadzenie rozbiórek i wyburzeń. Firma zajmuje się kuciem betonu, jego kruszeniem i kopaniem. Posiada ciężkich sprzęt do prowadzenie tego rodzaju prac.

Wymienione informacje to nie wszystko czego można się dowiedzieć o firmie Dasaj Technika Diamentowa. Więcej znajdą Państwo na stronie internetowej albo uzyskają pod podanym numerem telefonu. Zapytania można też składać za pośrednictwem wiadomości mailowych.


Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Dasaj Technika Diamentowa Firma Budowlana Dorota Sitek

Dasaj Technika Diamentowa Firma Budowlana Dorota Sitek, Warszawa

Słowa kluczowe

Opinie (5)

Opinie o firmie Dasaj Technika Diamentowa Firma Budowlana Dorota Sitek

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Kuba
Kuba
5.0
01.07.2020
Wyburzyli na moje zlecenie betonową halę. Beton był zbrojony, ale i tak poszło im sprawnie. Cięcie i kucie betonu wykonali idealnie.
Wiktor
Wiktor
5.0
27.05.2020
Potrafią przeciąć nawet zbrojony beton! Widziałem, że stosują do tego celu diamentowe tarcze i liny. Widać, że znają się na swoim fachu.
Kamil
Kamil
5.0
27.03.2020
Po frezowaniu nawierzchnia wygląda zdecydowanie lepiej. Nie ma już śladu po farbie i nadwyżce betonu. Dziękuję Dasaj za szybkie zrealizowanie zlecenia.
Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
22.01.2020
Wiercenie w betonie nie stanowi dla nich żadnego problemu. Wykonali kilka odwiertów i można w nie teraz wprowadzić rury.
Bartek
Bartek
5.0
26.11.2019
Solidna firma. Zależało mi bardzo na poszerzeniu otworów okiennych w domu, a firma Dasaj szybko się z tym zadaniem uwinęła. Jestem zadowolony z rezultatu.