Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
08:00 - 13:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8882480933
REGON: 910916803
Rok założenia:
1999

Polecane oferty

Posiadamy ponad trzydziestoletnie doświadczenie w branży. Zajmujemy się frezowaniem i toczeniem, al...

O firmie

Prowadzimy dynamicznie rozwijającą się firmę Dartom, znajdującą się we Włocławku, w województwie kujawsko-pomorskim. Działalność na rynku rozpoczęliśmy w 1999 roku, początkowo specjalizując się wyłącznie w branży liniarskiej. Kolejne lata przyniosły poszerzanie asortymentu o nowe wyroby.

Współpracujemy z wiodącymi producentami, co zapewnia klientom najwyższą jakość dostarczanych wyrobów. Gwarantujemy dostawy produktów na terenie całego kraju.

Postaw na firmę z wieloletnim doświadczeniem.

Oferta

Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości narzędzi i elementów łącznych. Prowadzimy sprzedaż wszystkich rodzajów nitów zrywalnych, nitonakrętek (otwartych, sześciokątnych lub zamkniętych), a także nitownic ręcznych, pneumatycznych, pneumatyczno-hydraulicznych i akumulatorowych.

Do sprawnego transportu i przenoszenia ładunków polecamy zakup trwałych pasów transportowych, wykonanych z impregnowanego poliestru. Oferta obejmuje m.in. zawiesia pasowe i cięgnowe.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży pneumatycznej. Dostarczamy całą gamę narzędzi i akcesoriów pneumatycznych, w tym m.in. zszywaczy, sztyfciarek i gwoździarek do produkcji mebli. U nas można zaopatrzyć się w wydajne sprężarki i kompresory różnego typu, narzędzia takie jak np. szlifierki czy siłowniki oraz różnego rodzaju akcesoria, począwszy od zaworów kulowych, poprzez króćce i rozdzielacze, a skończywszy na manometrach. Dysponujemy także przewodami spiralnymi i technicznymi wykonanymi z takich materiałów jak np. aluminium.

Oferujemy bogaty wybór urządzeń i materiałów spawalniczych. W ofercie znajdą Państwo urządzenia do spawania metodą TIG, MMA, MIG/MAG. W zakresie materiałów polecamy zakup drutów rdzeniowych, elektrod otulonych i topników. Posiadamy również chemię spawalniczą, odzież ochronną, uchwyty, suszarki, kable i połączenia.

Przygotowaliśmy ofertę niezawodnych i wytrzymałych japońskich zszywaczy do gabionów oraz zszywaczy. Oferta elementów złącznych obejmuje duży wybór zszywek, sztyftów i gwoździ. W sprzedaży znajdują się także liny stalowe oraz zawiesia linowe.

Klientom szukającym najlepszych materiałów opakowaniowych polecamy zapoznanie się z ofertą folii pęcherzykowej i stretch oraz taśm PP i pakowych.

Zajmujemy się również dostarczaniem rozmaitych artykułów BHP do ochrony głowy, słuchu, dróg oddechowych, rąk i kończyn dolnych. Ponadto oferujemy odzież ochroną i roboczą.

Zapraszamy do składania zamówień.

Kontakt

Kontakt Dartom s.c.

Dartom s.c., Włocławek

Opinie (0)

Opinie o firmie Dartom s.c.