Profesjonalna naprawa rozruszników i alternatorów
Profesjonalna naprawa rozruszników i alternatorów, Dariusz Żychlewicz Elektromechanika Pojazdowa, Włocławek

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8881106055
REGON: 910018369
Rok założenia:
1998

O firmie

Elektromechanika pojazdowa Dariusz Żychlewicz to firma zlokalizowana we Włocławku. Jesteśmy aktywni w branży elektromechaniki samochodowej od 1989 roku. Zajmujemy się przeprowadzaniem napraw oraz naprawą alternatorów i wykonywaniem przeglądów instalacji elektrycznych.

Oferta

Specjalizujemy się w usługach związanych elektromechaniką pojazdową. Posiadamy niemal trzydziestoletni doświadczenie w branży dzięki czemu, jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższą jakość wykonywanych przez nas prac. Przez lata zaufało nam wielu Klientów, którzy chętnie polecają nas innym. Od początku działalności mieliśmy możliwość obserwowania zmian zachodzących na rynku w tym wykorzystania nowych technologii. Dziś do naszego zakładu przyjmujemy zarówno produkty starsze jak i te niezwykle nowoczesne.

W skład naszej oferty wchodzi między innymi:
  • naprawa rozruszników
  • naprawa alternatorów
  • przegląd instalacji elektrycznych
Dodatkowo zajmujemy się również naprawą i konserwacją klimatyzacji oraz ogrzewania. Do naprawianych przez nas pojazdów zaliczą się zarówno samochody osobowe, jak i tiry oraz auta dostawcze. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych specjalistów, którzy dzięki swojej wiedzy i umiejętnością, są w stanie rozwiązać momentalnie każdy problem. Działamy ze skrupulatnością i dbałością o szczegóły oraz zawsze trzymamy się terminów. Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych oraz mniejszych i większych przedsiębiorstw.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej siedziby bądź kontaktu telefonicznego.

Kontakt

Kontakt Dariusz Żychlewicz Elektromechanika Pojazdowa

Dariusz Żychlewicz Elektromechanika Pojazdowa, Włocławek

Opinie (0)

Opinie o firmie Dariusz Żychlewicz Elektromechanika Pojazdowa