Profesjonalna naprawa rozruszników i alternatorów
Profesjonalna naprawa rozruszników i alternatorów, Dariusz Żychlewicz Elektromechanika pojazdowa, Włocławek

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 17:00
Wt.
08:00 - 17:00
Śr.
08:00 - 17:00
Cz.
08:00 - 17:00
Pt.
08:00 - 17:00
Sb.
08:00 - 14:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 8881106055
REGON: 910018369
Rok założenia:
1998

O firmie

Dariusz Żychlewicz jest właścicielem firmy specjalizującej się w elektromechanice pojazdowej. Nasza siedziba znajduje się we Włocławku, w województwie kujawsko-pomorskim. Działalność prowadzimy od 1989 roku.

Oferta

W naszym warsztacie zajmujemy się między innymi naprawą rozruszników do rozruchu silnika i alternatorów, czyli urządzeń, które generują prąd w samochodach. Dzięki sporemu doświadczeniu branżowemu i specjalistycznym narzędziom w krótkim czasie znajdujemy rozwiązania w przypadku awarii regulatora napięcia czy zatarcia łożysk.

Możemy zająć się też przeglądem instalacji elektrycznej. Ponadto naprawiamy i konserwujemy systemy klimatyzacji oraz ogrzewania. Zajmujemy się zarówno sprzętem starszym, jak i nowoczesnym.

Nasza oferta obejmuje również ogrzewanie postojowe Webasto. Jego działanie polega na wykorzystaniu układu wentylacji i chłodzenia do podgrzania silnika albo wnętrza pojazdu bez potrzeby uruchomienia jego silnika. Dużą zaletę tego rozwiązania stanowi rozgrzanie jednostki napędowej, co ma duży wpływ na emisję substancji szkodliwych i zużycie paliwa.

W warsztacie przyjmujemy samochody osobowe, dostawcze i ciężarowe. Ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm.

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Dariusza Żychlewicza.

Artykuły

Elektromechanik samochodowy Dariusz Żychlewicz – charakterystyka zawodu
Elektromechanik samochodowy Dariusz Żychlewicz – charakterystyka zawodu
Elektromechanik samochodowy to bardzo skomplikowany zawód, który wymaga od danej osoby nie tylko specjalistycznej wiedzy, ale także odpowiednich umiejętności.
Naprawa rozruszników w ofercie firmy Dariusza Żychlewicza
Naprawa rozruszników w ofercie firmy Dariusza Żychlewicza
W jaki sposób może objawiać się uszkodzony rozrusznik? Co warto wiedzieć na temat jego naprawy? Co oferuje nam warsztat Dariusza Żychlewicza? Sprawdźmy!

Wideo

Kontakt

Kontakt Dariusz Żychlewicz Elektromechanika pojazdowa

Dariusz Żychlewicz Elektromechanika pojazdowa, Włocławek

Aktualności

  • serwis klimatyzacji samochodowej

    29.03.2024

    Wiosna to idealny moment na przegląd i serwis klimatyzacji w samochodzie, szczególnie jeśli planujesz wygodne i bezproblemowe podróże podczas nadchodzących, cieplejszych miesięcy. W Dariusz Żychlewicz Elektromechanika pojazdowa we Włocławku oferujemy kompleksowe usługi związane z klimatyzacją, takie jak sprawdzenie szczelności układu, wymiana czynnika chłodzącego czy odgrzybianie i dezynfekcja. Profesjonalna obsługa oraz doświadczenie naszych mechaników gwarantują wysoką jakość usług, dzięki czemu możesz być pewien, że Twoja klimatyzacja będzie działać sprawnie przez cały sezon. Zapraszamy do kontaktu i umówienia się na serwis klimatyzacji – zadzwoń już dziś i przygotuj swój samochód na upalne dni!

Opinie (1)

Opinie o firmie Dariusz Żychlewicz Elektromechanika pojazdowa


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Karina
Karina
5.0
29.05.2022
Na elektromechanice pojazdowej znają się doskonale. Od dawna korzystam z ich usług i śmiało mogę ich polecić.