Najwyższa jakość grawerunku
Najwyższa jakość grawerunku, Dariusz Czeszun Efekt, Wrocław

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 9121204858
REGON: 930479600
Branża:

O firmie

Siedziba firmy Efekt zlokalizowana jest we Wrocławiu. Zajmujemy się grawerowaniem oraz produkcją oznaczeń dla reklamy, marketingu i techniki. Nasza firma posiada doświadczenie, ponieważ w branży działamy od 2010 roku. Naszym priorytetem jest wysoka jakość świadczonych usług i zadowolenie Klienta. Gwarantujemy pełen profesjonalizm. Właścicielem firmy jest Dariusz Czeszun.

Oferta

Efekt to firma produkcyjno-handlowo-usługowa. Zajmujemy się produkcją oznaczeń, które mają zastosowanie w branży przemysłowej, handlowej i usługowej. Nasza firma może Państwu zaproponować laminaty grawerskie, etykiety żelowe 3D, etykiety foliowe, szyldy, tabliczki znamionowe, które wykonane są metodą anodowania lub lakierowania.

Klienci mogą wybrać, jakiego materiału mamy użyć. Do wyboru są materiały matowe, półmatowe lub lustrzane o grubości 0,5 mm, 0,8 mm oraz 1 mm. Anodowane etykiety lub tabliczki charakteryzują się dużą twardością na korozje, zarysowania, detergenty. Etykiety aluminiowe tłoczone dają wrażenie wyjątkowości i ekskluzywności.

Materiały reklamowe, które produkujemy:
 • wizytówki,
 • linijki,
 • breloczki,
 • zawieszki,
 • identyfikatory,
 • ściereczki do okularów.
Oferowane przez nas etykiety foliowe oraz naklejki wyróżniają się wysokim poziomem odporności, niezależnie od warunków atmosferycznych. Naklejki mogą być używane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Polecamy również dodatkową folię ochronną - laminat. Etykiety żelowe 3D, które proponujemy, są na bazie żywicy poliuretanowej. Dzięki temu odporne są na uszkodzenia mechaniczne, przebarwienia oraz niską i wysoką temperaturę.

Gwarantujemy indywidualne podejście do Klienta oraz atrakcyjne ceny. Zatrudniamy wykwalifikowanych pracowników, którzy służą pomocą oraz fachową poradą na każdym etapie współpracy.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Efekt z Wrocławia.

Artykuły

Tabliczki znamionowe wykonywane metodą anodowania i grawerowania
Tabliczki znamionowe wykonywane metodą anodowania i grawerowania
Szyldy, tabliczki znamionowe i inne wyroby informacyjne oraz reklamowe z metalów, są obrabiane powierzchniową metodami anodowania, a także grawerowania CO2.

Wideo

Więcej informacji

 • Strona internetowa firmy zobacz

Kontakt

Kontakt Dariusz Czeszun Efekt

Dariusz Czeszun Efekt, Wrocław

Opinie (1)

Opinie o firmie Dariusz Czeszun Efekt

Średnia ocen ogólnych

5,0

Średnia ocen szczegółowych

Jakość/cena
5,0
Obsługa
5,0
Godne polecenia
5,0

Opinie użytkowników

Wojtek
Wojtek
5,0
12.11.2018
Zamówiłem u nich tabliczki znamionowe. Jestem bardzo zadowolony. Grawer wykonany na najwyższym poziomie.
 • Jakość/cena
  5,0
 • Obsługa
  5,0
 • Godne polecenia
  5,0