Montaż, serwis i konfiguracja anten różnych rodzajów
Montaż, serwis i konfiguracja anten różnych rodzajów, Danielewski Piotr Danielewski, Konstantynów Łódzki

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7311980889
REGON: 522810309
Rok założenia:
2022

O firmie

Mam na imię Piotr Danielewski i prowadzę swoją własną firmę, w ramach której działalności zajmuję się montowaniem oraz serwisowaniem anten różnego rodzaju. Moja siedziba znajduje się w Konstantynowie Łódzkim.

Oferta

Jestem specjalistą od montażu i serwisu anten telewizyjnych, w tym anten DVB-T 2, a także satelitarnych. Mogę odpowiednio zaprojektować, a także stworzyć instalacje antenowe do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej w najnowszym standardzie nadawania, jak również telewizji satelitarnej.

Klienci mogą liczyć również na moją pomoc przy doborze odpowiedniego sprzętu, jego dostawie, właściwym ustawieniu, a także konfiguracji. Poza tym wykonuję instalacje sanitarne w popularnym systemie multiroom. Pozwala on na oglądanie ulubionych programów na kilku telewizorach, korzystając jednocześnie z jednej anteny.

Moja oferta to też prace serwisowe i konserwacyjne anten DVB-T 2 czy satelitarnych. Umiejętnie wymienię wszystkie uszkodzone lub stare podzespoły. Dodatkowo pomagam w przypadku przestawienia anteny lub utraty sygnału w wyniku burzy czy innych czynników atmosferycznych.

W szczególnych przypadkach jestem dostępny dla Państwa przez wszystkie 7 dni w tygodniu. Na wszystkie usługi udzielam 12-miesięcznej gwarancji. Sumiennie realizuję każde powierzone mi zadanie, gdyż priorytetem jest zadowolenie klientów.

Zapraszam do nawiązania współpracy z moją firmą z Konstantynowa Łódzkiego.

Kontakt

Kontakt Danielewski Piotr Danielewski

Danielewski Piotr Danielewski, Konstantynów Łódzki

Opinie (0)

Opinie o firmie Danielewski Piotr Danielewski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.