Damos - więcej niż bezpieczeństwo
Damos - więcej niż bezpieczeństwo, Damos Security - Profesjonalne Systemy Zabepieczeń, Gdańsk

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5842815662
REGON: 52151790300000
KRS: 0000961422
Rok założenia:
2022
Branża:

O firmie

W firmie Damos Security dla klientów szukających innowacyjnych i efektywnych rozwiązań w zakresie elektronicznych systemów bezpieczeństwa oraz inteligentnych budynków mamy spersonalizowaną ofertę dostosowaną do ich potrzeb i oczekiwań. Jesteśmy z Gdańska, a działamy w całym Trójmieście i województwie pomorskim.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami.

Oferta

Podstawowa oferta naszej firmy obejmuje sobą projektowanie i montaż profesjonalnych systemów zabezpieczeń, a także rozwiązań inteligentnego budynku. Kierujemy ją zarówno do użytkowników domów prywatnych, jak też przedsiębiorstw i instytucji.

Na proponowane przez nas systemy zabezpieczeń składają się między innymi:
  • instalacje monitoringu CCTV,
  • instalacje monitoringu IP,
  • systemy antywłamaniowe,
  • systemy alarmowe,
  • sygnalizacja pożarowa,
  • systemy kontroli dostępu,
  • systemy rejestracji czasu pracy.
Zapewniając klientom obsługę w sposób kompleksowy, przygotowujemy dla nich projekt i wycenę, dobieramy i dostarczamy urządzenia i materiały instalacyjne, montujemy je, a następnie programujemy cały system i szkolimy z jego poprawnego użytkowania.

Natomiast w ramach inteligentnego budynku w Damos Security zajmujemy się zaprojektowaniem, wykonaniem i zaprogramowaniem systemów, które pozwalają w prosty i zdalny sposób sterować ogrzewaniem, oświetleniem, roletami, bramami, czy dostępem - wideodomofony. Wszystkie proponowane przez nas systemy zabezpieczeń i inteligentnego domu są ze sobą kompatybilne i mogą dział w ramach jednego systemu.

Dodatkowo w naszej firmie wykonujemy prace elektryczne od projektowania po naprawy obwodów elektrycznych 230V/400V.

W przypadku pytań prosimy o kontakt z biurem w Gdańsku.

Marki i specjalizacje

Niezawodne kamery – monitoring najlepszej jakości
Naszym doświadczeniem gwarantujemy wysoką jakość wykonania i profesjonalizm. Montaż monitoringu to dla nas kwestia indywidualnego podejścia do każdego klienta. Dostosowujemy więc zawsze ofertę do jego potrzeb i wymagań. Nasze kamery CCTV to sprzęt najwyższej jakości, a wszelkie instalacje wykonujemy z podzespołów posiadających stosowne certyfikaty. Dzięki temu są one niezawodne, spełniają oczekiwania inwestora, a przy tym są proste w obsłudze. S

Artykuły

Damos Security – co warto wiedzieć o monitoringu IP oraz CCTV?
Damos Security – co warto wiedzieć o monitoringu IP oraz CCTV?
Monitoring to jedna z najskuteczniejszych form zabezpieczania mienia. Zapoznaj się z zaletami monitoringu IP oraz CCTV oferowanego przez Damos Security!
Damos Security: czy rzeczywiście warto inwestować w systemy zabezpieczeń domu?
Damos Security: czy rzeczywiście warto inwestować w systemy zabezpieczeń domu?
System zabezpieczeń to w naszych czasach konieczność. Alarm i monitoring dają nam poczucie bezpieczeństwa, a nowoczesne systemy są wygodne i szybkie w użyciu.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Damos Security - Profesjonalne Systemy Zabepieczeń

Damos Security - Profesjonalne Systemy Zabepieczeń, Gdańsk

Opinie (0)

Opinie o firmie Damos Security - Profesjonalne Systemy Zabepieczeń


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.