Oferujemy wykonywanie dachówki ceramicznej i blachodachówki
Oferujemy wykonywanie dachówki ceramicznej i blachodachówki, Dach Serwis, Luboń

Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
08:00 - 16:00
Wt.
08:00 - 16:00
Śr.
08:00 - 16:00
Cz.
08:00 - 16:00
Pt.
08:00 - 16:00
Sb.
Zadzwoń i sprawdź
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7811085063
REGON: 639815888
Rok założenia:
2000

O firmie

Jesteśmy specjalistami w zakresie wykonywania dachów. Prowadzimy zakład remontowo-budowlany Dach-Serwis zlokalizowany w Luboniu, w województwie wielkopolskim. W branży dekarskiej działamy już od ponad piętnastu lat. Firmę prowadzi Tomasz Jurga − mistrz dekarstwa oraz wiceprezes Polskiego Stowarzyszenia Dekarzy.

Certyfikaty i dyplomy

Właściciel firmy ma na swoim koncie wiele sukcesów

Oferta

Od lat zajmujemy się wykonaniem pokryć dachowych dachów prostych i złożonych. Podejmujemy się również konserwacji i naprawy starych dachów. Oferujemy szeroki zakres usług dekarskich, które świadczymy na nowych, zabytkowych i remontowanych obiektach.

W ramach prac blacharskich zajmujemy się wykonaniem pokryć w caro, na rąbek tradycyjny lub w systemie click. Wykonujemy także obicia podrynnowe oraz elewacje i podsufitki z blachy. W naszym świetnie wyposażonym warsztacie możemy zrealizować każdy rodzaj obróbki blacharskiej.

Posiadamy duże doświadczenie w wykonywaniu dachów skośnych z wykorzystaniem blachodachówek, dachówek ceramicznych lub betonowych, gontowych pokryć bitumicznych, dachówek karpiówek czy płytek struktonitowych. Ocieplamy również dachy płaskie oraz pokrywamy je papą termozgrzewalną.

W zakresie prac ciesielskich zapewniamy budowę konstrukcji drewnianych oraz montaż konstrukcji prefabrykowanych. Oferujemy także usługi murowania kominów.

Zapraszamy do współpracy.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Dach Serwis

Dach Serwis, Luboń

Opinie (0)

Opinie o firmie Dach Serwis