Kompleksowe krycie dachów i montaż obróbek blacharskich
Kompleksowe krycie dachów i montaż obróbek blacharskich, Dach Kamil, Siedlce

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8212268674
REGON: 140360419
Rok założenia:
2006

O firmie

Firma Kamil Dach powstała w 2006 roku. Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w Siedlcach. Działamy na terenie województwa mazowieckiego i lubelskiego.

Oferta

Świadczymy kompleksowe usługi dekarskie. Mamy duże doświadczenie w tej kwestii. Działamy na rynku już od kilkunastu lat. Taki staż, w połączeniu z wiedzą teoretyczną, sprawił, że świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie. Posiadamy szeroką ofertę. Wykonujemy solidną więźbę dachową. Montujemy i demontujemy dachy. Zajmujemy się również naprawami i przebudowami.

Oprócz tego, nasza oferta zawiera:
  • krycie dachów
  • budowę podbić dachowych
  • montaż okien dachowych
  • montaż solarów słonecznych
  • demontaż eternitu
Kryjemy dachy za pomocą papy lub blachodachówki. Wykonujemy i montujemy obróbki blacharskie. Oprócz tego, zajmujemy się budową altanek i szalowaniem budynków. Ofertę kierujemy do firm, jak i klientów indywidualnych.

W firmie Kamil Dach zatrudniamy specjalistów. Pracownicy są odpowiednio wykwalifikowani i posiadają ogromną wiedzę. Charakteryzują się profesjonalny podejściem do pracy.

Serdecznie zapraszamy.

Artykuły

Naprawiamy stary dach – o czym trzeba pamiętać?
Naprawiamy stary dach – o czym trzeba pamiętać?
Chcecie wyremontować stary dach? Na początku sprawdźcie, czy nie jest pokryty azbestem. Dowiedzcie się więcej o wymianie pokrycia i elementach wykończenia.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Dach Kamil

Dach Kamil, Siedlce

Opinie (3)

Opinie o firmie Dach Kamil

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Emilian
Emilian
5.0
20.07.2019
Firma Kamil Dach naprawiała u mnie pokrycie dachowe. Spisali się świetnie. Myślałem, że długo będą nad tym pracować, bo dach był w bardzo złym stanie, ale uwinęli się bardzo szybko. Serdecznie polecam.
Jarosław
Jarosław
5.0
05.05.2019
W zeszłym roku robili u mnie dach. Jestem bardzo zadowolony z efektów ich pracy. Całość wygląda teraz przepięknie i jest solidnie wykonana. Polecam
Konrad
Konrad
5.0
29.03.2019
Polecam firmę Kamil Dach. Wykonują usługi dekarskie na najwyższym poziomie. Prawdziwi specjaliści.