Oferujemy usługi dekarskie
Oferujemy usługi dekarskie, Dach Alp Paweł Ostaszewski, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5671455380
REGON: 361312582
Rok założenia:
2015

O firmie

Firma Dach Alp działa już od 2015 roku. Założycielem działalności jest Paweł Ostaszewski, a nasza siedziba mieści się w Warszawie. Świadczymy dl Państwa kompleksowe usługi dekarskie.


Oferta

Naszą specjalnością jest wykonawstwo prac dekarskich zarówno w nowych budynkach, jak i tych już istniejących. Oferujemy sporządzenie konstrukcji od podstaw, aż do kompletne wykończenie dachu. Zakres naszych prac obejmuje między innymi wykonawstwo pokryć dachowych, obróbki blacharskie oraz krycie dachów papą. Poza tym zapewniamy ocieplanie styropianem lub wełną mineralną. Dodatkowo trudnimy się malowaniem dachów, montażem rynien i rur, a także montażem okien dachowych. Wykonujemy także zadaszenia tarasów.

Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży. Bogata wiedza w połączeniu z wykwalifikowaną kadrą pracowniczą to gwarancja udanej współpracy oraz zadowolenia Klienta. Wykonujemy dla Państwa dachy, które będą służyły przez bardzo długie lata.

Poza tym zapewniamy usługi w zakresie remontów, konserwacji oraz czyszczenia dachów. Oferta obejmuje poniższe prace:
  • naprawa poszycia dachowego z dachówki,
  • remont dachu z blachy miedzianej, pokrytego papą,
  • naprawa izolacji dachu,
  • naprawa nieszczelności dachu przy kominach,
  • naprawa nieszczelności całej powierzchni dachu,
  • naprawa obróbek dekarskich.
Zapewniamy także renowację pokryć dachowych, czyszczenie dachów, a także konserwację i impregnację dachów. Do naszych zadań wlicza się również usuwanie płyt eternitowych.

Fachowo wykonamy dachy płaskie, dwuspadowe, czterospadowe, naczółkowe i wielospadowe oraz dachy o nietypowej konstrukcji.

Uzupełnienie oferty stanowią usługi alpinistyczne. Posiadamy odpowiednie uprawnienia oraz nowoczesny sprzęt, z którego pomocą możemy wykonać szeroki zakres prac nawet w trudno dostępnych miejscach.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Siedziba Dach Alp mieści się w Warszawie, a szczegółowe informacje znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.

Artykuły

Na czym polega krycie dachu papą przez firmę Dach Alp?
Na czym polega krycie dachu papą przez firmę Dach Alp?
Renowacja dachów papą na gorąco lub zimno jest dobrym sposobem na zwiększenie właściwości izolacyjnych i ochronnych. Zlecenia realizują fachowcy z Dach Alp.

Wideo

Więcej informacji

  • Nasza strona internetowa zobacz

Kontakt

Kontakt Dach Alp Paweł Ostaszewski

Dach Alp Paweł Ostaszewski, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Dach Alp Paweł Ostaszewski


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.