Kompleksowe usługi sprzątające
Kompleksowe usługi sprzątające, Czysty Dom Wioletta Wysocka, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7010280246
REGON: 147074898
Rok założenia:
2020

O firmie

Czysty Dom Wioletta Wysocka to firma z Warszawy. Zajmujemy się usługami sprzątającymi. Rozpoczęliśmy działalność w 2020 roku.

Oferta

Czysty Dom Wioletta Wysocka to najlepszy wybór ze względu na doświadczenie, którym się legitymujemy. Korzystamy ze sprawdzonych środków czystości i nowoczesnych metod, co przekłada się na dokładne i terminowe realizowanie zleceń. Oferujemy regularne sprzątanie oraz jednorazowe usługi sprzątające, w tym po remontach. Sprzątamy w domach, mieszkaniach, biurach, lokalach usługowych, a także na korytarzach i klatkach schodowych bloków i wieżowców. Oferujemy:
  • czyszczenie posadzek,
  • odkurzanie,
  • mycie okien i przeszkleń,
  • czyszczenie płytek i fug,
  • sprzątanie łazienek,
  • sprzątanie kuchni,
  • pranie dywanów, wykładzin i tapicerek.
Usuwamy plamy, inne zabrudzenia i przywracamy przyjemny zapach. Czyścimy obicia kanap, foteli, krzeseł, narożników, sof i puf. Pierzemy też tapicerkę samochodową w autach osobowych i dostawczych. Podejmujemy się też czyszczenia płytek tarasowych, kostki brukowej, elewacji oraz dachów. Ponadto w ramach usług ogrodniczych kosimy trawę i przycinamy drzewa i krzewy.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Czysty Dom Wioletta Wysocka. Więcej informacji o usługach sprzątających udzielamy pod podanym numerem telefonu.

Kontakt

Kontakt Czysty Dom Wioletta Wysocka

Czysty Dom Wioletta Wysocka, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Czysty Dom Wioletta Wysocka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.