Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8511000459
REGON: 810602605

O firmie

Siedziba naszej firmy znajduje się w Szczecinie. Specjalizujemy się w usługach budowlanych i remontowych. Posiadamy w tej dziedzinie ogromne doświadczenie, na które pracujemy od 1993 roku. Przez ten czas zdobyliśmy wielu klientów ceniących nas za dokładność, atrakcyjne ceny i dotrzymywanie terminów.

Oferta

Jeśli zależy Państwu na dokładnie wykończonym wnętrzu, to najlepszym pomysłem będzie skorzystanie z naszych usług. Praca zatrudnionych w firmie wykwalifikowanych pracowników korzystających ze specjalistycznych urządzeń oraz markowych materiałów zawsze stoi na najwyższym poziomie. Nasi pracownicy między innymi zajmują się tapetowaniem ścian, zarówno w klasyczny sposób, jak i stosując metodę natryskową.

Podejmujemy się również malowania obiektów wielkopowierzchniowych przy pomocy specjalnych agregatów. W zależności od Państwa oczekiwań możemy także odpowiednio zaadaptować wnętrza. W tym celu podwieszamy sufity, izolujemy pomieszczenia od wilgoci oraz kładziemy materiały wygłuszające. Dobrze wykonane wyciszenie ścian zapewnia spokój pracujących wewnątrz osób. Dodatkowo montujemy wełnę garażową.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych konkurencyjnych cenowo usług!

Zakres działalności

Kontakt

Kontakt Czarnecki. Usługi budowlano-remontowe

Czarnecki. Usługi budowlano-remontowe, Szczecin

Opinie (2)

Opinie o firmie Czarnecki. Usługi budowlano-remontowe

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Marcin
Marcin
5.0
29.11.2016
skorzystalem z ich uslug przy tapetowaniu scian, wszystko wykonane zgodnie z oczekiwaniami. Pochwalam bardzo!
Zachwycony
Zachwycony
5.0
24.11.2016
mieszkanko odpicowane na medal super Panowie, dobra robota ! pozdrawiam i polecam