Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7010302396
REGON: 14296690700000
KRS: 0000385290
Rok założenia:
2011

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Diamond District Tomasz Adamczyk, założona w 2008 roku, to renomowana firma specjalizująca się w sk...
Jeśli szukasz biżuterii, która zachwyca swoim pięknem, luksusowych zegarków, które dodają prestiżu,...
Dzięki wieloletniemu doświadczeniu na rynku zapewniamy naszym klientom dostęp do złota inwestycyjne...

O firmie

Numer Identyfikacji Podatkowej, pod którym firma "Crompack Sp. z o.o." widnieje w centralnej ewidencji przedsiębiorstw to: 7010302396. Przedsiębiorstwo ma numer REGON: 14296690700000. Spółka została wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego (KRS): 0000385290.

Siedziba firmy mieści się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim. Początek działalności firmy na rynku to 2011 rok. Przedsiębiorstwo znajduje się na pl. Małachowskiego 2. Kod pocztowy do korespondencji to: 02-384 Warszawa. Kompletne współrzędne GPS to: 52.20228N, 20.96833E. Firma "Crompack Sp. z o.o." prowadzi swoją działalność w branży Złoto i kamienie szlachetne.

Na stronie pkt.pl nie są zawarte wszystkie informacje dotyczące oferty firmy.

Kontakt

Kontakt Crompack Sp. z o.o.

Crompack Sp. z o.o., Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Złoto i kamienie szlachetne Warszawa - sprawdź inne firmy w okolicy

Warszawa, pl. Małachowskiego 2
Warszawa, Wolska 50a lok. 6b
Warszawa, Marszałkowska 1
Warszawa, Nowogrodzka 31
Warszawa, pl. Mirowski 1, (Hala Mirowska-stoisko)
Warszawa, Orla 13
Mińsk Mazowiecki, Kościuszki 2 lok. 6
Ciechanów, 17 Stycznia 4

Opinie (0)

Opinie o firmie Crompack Sp. z o.o.


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Ocena w gwiazdkach (do 5) jest średnią arytmetyczną wszystkich ocen wystawionych w ramach opublikowanych niżej opinii.