Elementy zamienne do urządzeń dźwignicowych
Elementy zamienne do urządzeń dźwignicowych, Crane Parts Mariola Gawron, Janów

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8221228912
REGON: 388235722
Rok założenia:
2021

O firmie

Crane Parts to firma, która w branży funkcjonuje od 2021 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Janowie, na terenie województwa mazowieckiego. Właścicielką jest Mariola Gawron. Oferujemy szeroki wybór części do urządzeń transportu bliskiego.

Certyfikaty i dyplomy

Wciągniki
duża ilość wciągnikówZajmujemy się sprzedażą nowych urządzeń transportu bliskiego. W naszym asortymencie znaleźć można wciągniki linowe oraz wciągniki łańcuchowe.

Obydwa rodzaje świetnie sprawdzą się do przenoszenia ciężkich ładunków, aczkolwiek każdy z nich nieco lepiej poradzi sobie w innych sytuacjach. Wciągniki łańcuchowe doskonale odnajdą się w warunkach dużego zagęszczenia stanowisk pracy oraz w trudnych warunkach atmosferycznych,

Oferta

Prowadzimy sprzedaż części do wciągników, suwnic i innych urządzeń transportu bliskiego. Oferujemy Państwu bogaty wybór doskonałych oryginalnych zamienników, pochodzących od renomowanych producentów takich jak Kito, GH Cranes, SWF, Fud, Stahl, Demag, Abus, Yale i Bzut.

Posiadamy między innymi żurawie przyścienne i słupowe, liny stalowe, kasety sterownicze przenośne, komponenty do suwnic, wciągniki linowe i łańcuchowe. Mamy też części do układów elektrycznych, w tym:
  • wyłączniki krańcowe,
  • czujniki,
  • styczniki,
  • zwalniaki,
  • wózki kablowe,
  • silniki,
  • szynoprzewody,
  • kable zasilające.
Ponadto zapewniamy mechaniczne części zamienne: zderzaki, krążki linowe, zblocza hakowe, prowadnice lin, bębny linowe, hamulce szczękowe, tarcze hamulcowe AHt, zwalniaki elektrohydrauliczne, zestawy kołowe, przekładnie i koła jezdne.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, świadczymy usługi serwisowe wciągników i innych urządzeń. Prowadzimy też profesjonalne szkolenia z obsługi maszyn.

Zapraszamy!

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Crane Parts Mariola Gawron

Crane Parts Mariola Gawron, Janów

Słowa kluczowe

Opinie (0)

Opinie o firmie Crane Parts Mariola Gawron


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.