Zawsze na czas i w dobrej cenie - zadzwoń na nasze taxi 24
Zawsze na czas i w dobrej cenie - zadzwoń na nasze taxi 24, Corteco Sebastian Krawczyński, Kłodzko

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8981577423
REGON: 931866820
Rok założenia:
2010
Branża:

O firmie

Szukacie Państwo komfortowej i niedrogiej taksówki? Zapraszamy do kontaktu! Taxi 4 You to taryfa, którą zamówicie, dzwoniąc do nas na podany numer telefonu. Obsługujemy pasażerów na terenie Kłodzka, w województwie dolnośląskim. Właścicielem firmy jest Sebastian Krawczyński.

Oferta

Nasza firma realizuje transport osobowy za pomocą taksówki typu Van. To komfortowe i 6-osobowe auto o pojemnym bagażniku. Jesteśmy taryfą całodobową! Jeśli chcecie dojechać na lotnisko i macie ze sobą sporą ilość bagaży, wybór naszej taryfy to będzie najlepsza opcja! Zapewniamy komfortowy transport oraz rabaty na dłuższe trasy.

Oferujemy możliwość płatności kartą.

W naszej ofercie znajduje się także:
  • transport pasażerów taksówką typu kombi,
  • zakupy na dowóz.
Zapomnieliście kupić czegoś ważnego, albo zmogła Was choroba? Wystarczy jeden telefon, a my zrealizujemy listę zakupów i dostarczymy ją prosto pod drzwi! Przewozimy także Wasze produkty pod wskazany adres.

Abyście czuli się Państwo bezpiecznie w naszych taksówkach, dbamy o wysoki standard higieny i odkażamy całe auto. Samochody są zadbane, mają sprawne pasy bezpieczeństwa i są wyposażone w klimatyzację. Zapewniamy dogodne formy płatności i transport w wyznaczone miejsce na czas! Doskonale znamy topografię miasta.

Zapraszamy do kontaktu - Taxi 4 You w Kłodzku.

Wideo

Kontakt

Kontakt Corteco Sebastian Krawczyński

Corteco Sebastian Krawczyński, Kłodzko

Opinie (2)

Opinie o firmie Corteco Sebastian Krawczyński

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Nikodem
Nikodem
5.0
03.05.2021
Mają naprawdę dobre ceny na transport na terenie Kłodzka. Auto jest czyste, zadbane i komfortowe.
Hubert
Hubert
5.0
29.03.2021
Jechałem z nimi tylko raz, kiedy odwozili mnie na lotnisko, ale bardzo sobie chwalę. Dzwoniłem, żeby zapytać się o cennik do 3 różnych taryf i Taxi 4 You miało najlepszą ofertę. Podróż zleciała mi szybko. Taksówkarz był miły, pomógł mi zapakować bagaże.