Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
09:00 - 20:00
Wt.
09:00 - 20:00
Śr.
09:00 - 20:00
Cz.
09:00 - 20:00
Pt.
09:00 - 20:00
Sb.
09:00 - 16:00
Nd.
Zadzwoń i sprawdź
Dane rejestrowe:
NIP: 7691598770
REGON: 590743103
Rok założenia:
2000

O firmie

Siedziba firmy "Corte del Sole Beata Potoczna" jest położona w miejscowości Warszawa. Województwo, w którym się mieścimy, to mazowieckie. Zaistnieliśmy na rynku w roku 2000. Specjalizujemy się w branży Salony fryzjerskie. Godziny otwarcia, w których jesteśmy do Państwa dyspozycji, to: Pn.-Pt.: 09:00-20:00; Sb.: 09:00-16:00. Aby poznać szczegóły oferty, odezwij się do nas. Nasz numer telefonu to: 22 816 80 20. Możesz się skontaktować drogą elektroniczną: beatapotoczna@gmail.com.

Oferta

Corte del Sole. Salon fryzjerski.

Corte del Sole. Salon fryzjerski z siedzibą w miejscowości Warszawa, świadczy profesjonalne usługi fryzjerskie. W salonie fryzjerskim pracują z dużym doświadczeniem zawodowym styliści, którzy posiadają znajomość wielu technik strzyżenia, pielęgnacji oraz modelowania i koloryzowania włosów, co pozwoli na oferowanie zabiegów fryzjerskich na europejskim poziomie.


Klientki zawsze mogą liczyć na profesjonalne strzyżenie, modną stylizację czy prawidłowo wykonaną koloryzację.

Do każdej z oferowanych usług fryzjerskich podchodzimy z dużym zaangażowaniem. Każda fryzura jest wykonana starannie niezależnie od tego czy jest to fryzura na konkretną okazje typu wesele, sylwester czy inna okazja do ułożenia pięknej fryzury, czy też zwykłe podcięcie włosów.W naszym salonie fryzjerskim stosujemy sprawdzony sprzęt, który ułatwia nam modelowanie fryzur. Przy strzyżeniu i modelowaniu włosów stosujemy głównie nożyczki Ventaglio, które umożliwiają wykonanie cięć pionowych-vertykalnych. Dzięki tego typu obcinaniu włosów nadajemy fryzurze lekkości nie zmieniając objętości włosów. Najczęściej ta technika jest stosowana przy cieniowaniu włosów przy jednoczesnym uniknięciu ich skracania.


Fryzjerzy Corte del Sole dbają o to aby modnie wykonana fryzura podkreślała piękno Klientki i dawała jej w pełni satysfakcję i pewność siebie. Specjalnością naszego salonu fryzjerskiego są fryzury ślubne oraz wykonywane na inne okoliczności, dlatego styliści szczegółowo omawiają oczekiwania Pań przed przystąpieniem do pracy.


Sprawimy, że poczujesz się piękna! Zapraszamy do naszego salonu na warszawskim Ursynowie!

Serdecznie zapraszamy.

Wideo

Kontakt

Kontakt Corte del Sole Beata Potoczna

Corte del Sole Beata Potoczna, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Corte del Sole Beata Potoczna