Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5540407498
Rok założenia:
1992

O firmie

Klub nocny Continental zlokalizowany jest w Bydgoszczy. Świadczymy szereg usług w ramach agencji towarzyskiej. Agencja powstała ponad dwadzieścia lat temu, a dokładnie w 1993 roku. Zapewniamy profesjonalne podejście do Klientów, a także dyskrecję. Właścicielem firmy jest Jan Mielnik.

Oferta

Continental to najlepszy klub nocny ze striptizem w Bydgoszczy. Możemy Państwu zaoferować szeroki wybór alkoholi, które pochodzą z całego świata. Ponad 200 różnych trunków sprawi, że nawet wybredne podniebienia znajdą coś dla siebie. Jeśli masz ochotę na coś wyszukanego, profesjonalna obsługa z pewnością sprosta Twoim potrzebom. Drogi szampan, dla niej martini, oszronione kieliszki, ona rozgrzana spragniona Twojej obecności w apartamencie, to wszystko sprawi, że na długo zapamiętasz te chwile. Może butelka 40-letniej whisky, podanej na Twój ulubiony sposób? Tylko u nas.

To klub dla łaknących odrobiny luksusu u boku nieprzyzwoicie pięknych kobiet. Gwarantujemy sto procent dyskrecji i moc niezapomnianych wrażeń dla najbardziej wymagających.

Organizujemy:
  • wieczór panieński,
  • wieczór kawalerski,
  • imprezy tematyczne,
  • imprezy okolicznościowe.
Oferujemy pobudzający zmysły taniec, erotyczne show, a także zabawę w jacuzzi z możliwością skorzystania z naszego drink baru. Dla Pań proponujemy wykonanie zmysłowego show przez naszego tancerze, które jest dopracowane do perfekcji i sprawi, że ten wyjątkowy wieczór pozostanie na długo w pamięci panny młodej i jej koleżanek. Cały pokaz jest wykonany bardzo zmysłowo, a panna młoda jest traktowana jak księżniczka.

Czekamy na Ciebie, wystarczy nas odwiedzić.

Kontakt

Kontakt Continental Klub nocny

Continental Klub nocny, Bydgoszcz

Opinie (0)

Opinie o firmie Continental Klub nocny