przyjazna Doradztwo finansowe, Consilo Finanse i Nieruchomości, Doradca Kredytowy, Kraków

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6762509165
REGON: 36471063300000
KRS: 0000623516
Rok założenia:
2016

O firmie

W Consilo Finanse i Nieruchomości zajmujemy się działalnością w obszarach doradztwa kredytowego, doradztwa finansowego, ubezpieczeń oraz pośrednictwem nieruchomości. Pomagamy klientom w uzyskaniu i obsłudze najlepszych dla nich instrumentów finansowych. Nasze biuro znajduje się w Krakowie.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Oferta

Na rynku doradztwa finansowego działamy od 2016 roku. Dzięki doświadczeniu i znajomości przepisów prawa możemy zaproponować klientom specjalistyczną pomoc w zakresie uzyskiwania różnego typu kredytów. Wykorzystując posiadane możliwości, wyszukujemy dla przyszłych kredytobiorców produkty, które będą spełniały ich indywidualne wymagania, a jednocześnie będą dopasowane do ich możliwości finansowych. Te poznajemy dzięki przeprowadzanym analizom finansowym. Poza przedstawianiem propozycji kredytowych, negocjowaniem umów, informowaniem klientów o wszystkich szczegółach oraz nadzorowaniem procesu finalizacji, proponujemy też rozwiązania, które zabezpieczą spłatę zobowiązań podczas nieoczekiwanych sytuacji życiowych.

Nasza oferta doradcza obejmuje między innymi:
  • kredyty hipoteczne,
  • kredyty gotówkowe,
  • kredyty konsolidacyjne,
  • kredyt deweloperski,
  • kredyt obrotowy,
  • kredyt inwestycyjny.
Jesteśmy otwarci na współpracę z osobami prywatnymi, a także przedsiębiorstwami. W imieniu klientów poszukujemy też możliwości dodatkowego wsparcia finansowego czy zmniejszenia obciążeń finansowych, jak np. program "Mieszkanie bez wkładu własnego".

Dodatkowo w Consilo zajmujemy się pośrednictwem i obrotem nieruchomościami.

Jesteśmy w pełni dyspozycyjny i z chęcią przedstawiamy osobom zainteresowanym wszelkie informacje dotyczące współpracy z nami oraz korzyści, jakie mogą dzięki niej zyskać podczas procesu kredytowania.

Zapraszamy do naszego biura w Krakowie.

Artykuły

Wybierz kredyt dla firmy z doradcami z firmy Consilo
Wybierz kredyt dla firmy z doradcami z firmy Consilo
Liczne przedsiębiorstwa mogą się rozwijać i utrzymywać płynność finansową dzięki optymalnie dobranym kredytom bankowym. Tym zajmuje się firma Consilo z Krakowa.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Consilo Finanse i Nieruchomości, Doradca Kredytowy

Consilo Finanse i Nieruchomości, Doradca Kredytowy, Kraków

Produkty i usługi

Zobacz wszystkie usługi

Opinie (11)

Opinie o firmie Consilo Finanse i Nieruchomości, Doradca Kredytowy


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.8

Opinie użytkowników

Beznazwy123
Beznazwy123
5.0
28.05.2022
Nie mamy zastrzeżeń. Spełnili wszystkie naszego oczekiwania względem doradztwa kredytowego.
Karina
Karina
5.0
16.03.2022
Obsłużyli nas na wysokim poziomie, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.
Kinia_Cu
Kinia_Cu
5.0
05.01.2022
Super firma! Szczerze polecam współpracę z nimi.
SławomirGr
SławomirGr
5.0
29.11.2021
Wszystko za nas załatwili, a my mogliśmy zająć się wyłącznie wykończeniem mieszkania.
qwer
qwer
5.0
28.09.2021
Fachowcy z tego biuro uczciwie podchodzą do klientów i nie próbują ich naciągnąć na kredyt.
Janusz
Janusz
5.0
15.07.2021
Mają ogromną wiedzę na temat aktualnych ofert kredytowych. Przy wstępnej rozmowie widziałem, że jako inwestor będę mógł na nich liczyć. Dobra znajomość prawa, dbałość o bezpieczeństwo podpisywanej umowy i możliwość skorzystania z usług notariusza to duże atuty.
Iza
Iza
5.0
04.05.2021
Dzięki pomocy eksperta udało nam się skorzystać z dofinansowania programu Mieszkanie dla młodych. Doradca przeanalizował naszą sytuację i upewnił się, że możemy skorzystać z tego dodatku. Dziękujemy za wsparcie i polecamy!
biznesmen
biznesmen
4.0
15.03.2021
Procedura podpisania umowy kredytowej nie była super skomplikowana, ale przy tak dużej pożyczce chciałem mieć pewność, że wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Kredyt deweloperski podpisałem bardzo szybko dzięki kompleksowej usłudze doradcy z tego biura. Zadbał o bezpieczeństwo transakcji i dokładnie rozpatrzył wszystkie zasady umowy.
Łukasz
Łukasz
5.0
11.01.2021
Mają naprawdę doświadczonych ekspertów finansowych. Polecam ich, bo człowiek, z którym współpracowałem, znał dokładnie całą procedurę bankową i wiedział, czy w mojej sytuacji bank przychylnie rozpatrzy wniosek. Razem udało nam się zdobyć kredyt. Mogłem liczyć na pomoc w podpisywaniu umowy i otwarcie transzy kredytowej.
Jacek
Jacek
4.0
27.11.2020
Pomogli mi uzyskać kredyt dla mojej firmy na zakup nowej floty pojazdów dostawczych. Sprawdzili dostępne oferty bankowe i podpowiedzieli jaką umowę wybrać w mojej sytuacji, aby kredyt był opłacalny. Sami ogarnęli wszystkie formalności i wnioski.
Karolina
Karolina
5.0
13.09.2020
Razem z mężem otrzymaliśmy kredyt na nasze wymarzone mieszkanie w Krakowie. Całym procesem zajął się doradca z tej firmy. Pomógł nam wybrać ofertę, którą jesteśmy w stanie spłacić i załatwił za nas całą dokumentację, jednocześnie wyjaśniając wszystkie zasady umowy.
Tagi