Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7261005170
REGON: 470891897
KRS: 0000243016
Rok założenia:
1994

Polecane oferty

W obecnych czas i przy obecnym stanie przepisów podatkowych pomoc księgowa jest często elementem ko...
Głównym profilem działalności biura rachunkowego Debet jest księgowość. Wieloletnia działalność biu...
Prowadząc firmę, będą Państwo potrzebowali obsługi księgowej, doradztwa w zakresie podatków oraz po...
Głównym profilem naszej działalności jest pełna obsługa księgowa firm. W ramach działalności zapewn...

O firmie

Compo System to firma, która prowadzi biuro rachunkowe. Siedziba znajduje się w Łodzi. Działamy na rynku od 1994 roku. Zespół doświadczonych pracowników świadczy usługi dla małych i średnich przedsiębiorstw.

Oferta

Nasze biuro rachunkowe zajmuje się szeroko pojętą rachunkowością i księgowością. Przygotowaliśmy ofertę z zakresu ewidencji płac, VAT i środków trwałych. Oferujemy nadzór podatkowy. Prowadzimy księgi przychodów i rozchodów, rachunkowe, podatkowe i handlowe. Do naszych zadań należy przygotowanie zeznań rocznych i przelewów podatkowych. Tworzymy wszelkie bilanse oraz rachunki zysków i strat.

Opracowujemy dla naszych klientów zakładowe zasady rachunkowości. Sporządzamy listy płac pracowników i prowadzimy karty wynagrodzeń oraz karty zasiłkowe. Sporządzamy rozliczenia roczne pracowników i przygotowujemy potrzebne zaświadczenia. Nasi pracownicy służą doradztwem podatkowym i rachunkowym. Udzielamy wszelkich informacji z tych związanych.

Proponujemy korzystne rozwiązania z zakresu źródeł finansowania oraz wybierzemy odpowiednią formę opodatkowania. Zapewniamy obsługę kadrowo-płacową. Sporządzamy deklaracje podatkowe i sprawozdania do urzędu statystycznego.

Pomożemy naszym klientom w każdej sytuacji. Mamy szeroką wiedzę na temat księgowości, kadr i płac. Świadczymy usługi z zakresu pomocy osobom, które dopiero zakładają własną działalność gospodarczą.

Dysponujemy najnowszym oprogramowaniem oraz niezawodnym sprzętem komputerowym. Dzięki temu jesteśmy w stanie działać sprawnie i rzetelnie.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Kontakt

Kontakt Compo System Sp. z o.o.

Compo System Sp. z o.o., Łódź

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Compo System Sp. z o.o.