Budowa obiektów mieszkalnych, przemysłowych oraz biurowych
Budowa obiektów mieszkalnych, przemysłowych oraz biurowych, Complex Budownictwo Sp. z o.o., Rusocin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6040159023
REGON: 191350170
KRS: 0000450697
Rok założenia:
2013

O firmie

Początki działalności przedsiębiorstwa Complex Budownictwo sięgają 2000 roku. Specjalizujemy się w pracach ogólnobudowlanych, remontowych oraz wykończeniowych. Ponadto proponujemy wynajmem bezpiecznych i stabilnych rusztowań. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Rusocinie, w powiecie gdańskim, w województwie pomorskim.

Oferta

Zakres działalności firmy Complex Budownictwo to generalne wykonawstwo robót inwestycyjnych. Zajmujemy się budową obiektów przemysłowych, biurowych i użyteczności publicznej, a także rezydencji oraz budynków mieszkalnych. Inwestycje realizujemy od podstaw. Ponadto budujemy konstrukcje stalowe, murowane i żelbetowe. Oprócz tego podejmujemy się realizacji prac konserwatorskich oraz renowacyjnych obiektów wpisanych do rejestru zabytków. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego zlecenia i dotrzymywanie terminów. Gwarantujemy również wysoką jakość prac. Dbamy o każdy szczegół, a podczas robót używamy najlepszych jakościowo materiałów.

Na ofertę naszej firmy Complex Budownictwo składają się również takie usługi jak:
  • termoizolacje elewacji,
  • rewitalizacja elewacji,
  • pokrycia elewacyjne,
  • wykończenia wnętrz.
Docieplenia wykonywane są systemem BSO, czyli technologią lekko-mokrą.

Więcej informacji dotyczących naszej firmy Complex Budownictwo znajdą Państwo na stronie internetowej lub uzyskają pod podanym numerem telefonu. Zapraszamy do nawiązania kontaktu i skorzystania z naszych usług.

Zakres działalności

Artykuły

Complex Budownictwo – kompleksowe usługi budowlane
Complex Budownictwo – kompleksowe usługi budowlane
Znalezienie dobrej firmy budowlanej, która wykona projekt od A do Z nie jest łatwe. Gdzie szukać najlepszych fachowców, którzy zadbają dla nas o wszystko?
Bezspoinowe ocieplenie budynków – na czym polega
Bezspoinowe ocieplenie budynków – na czym polega
Do ocieplenia budynku nadaje się wełna i styropian. Produkty te mają inne parametry akumulacji ciepła oraz zróżnicowaną cenę. Wełna jest droższa.
Jak rozpoznać uczciwego wykonawcę? Wybieramy ekipę budowlaną
Jak rozpoznać uczciwego wykonawcę? Wybieramy ekipę budowlaną
Branża budowlana nieustannie się rozwija, jednak tylko niektóre firmy realizują swoje usługi na najwyższym poziomie. Jak je rozpoznać? Podpowiadamy w artykule.

Wideo

Kontakt

Kontakt Complex Budownictwo Sp. z o.o.

Complex Budownictwo Sp. z o.o., Rusocin

Opinie (9)

Opinie o firmie Complex Budownictwo Sp. z o.o.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Bartłomiej
Bartłomiej
5.0
14.01.2020
Polecam, dobre materiały, sensowne terminy, których się trzymają, a przede wszystkim wiedzą o co w budowlane chodzi. Warto!
Jakub
Jakub
4.0
16.11.2019
Od Complex Budownictwo zdecydowanie można oczekiwać jakości. Dwa razy już wykonywali dla mnie prace budowlane i za każdym razem świetnie się spisali. Po prostu spece w swojej dziedzinie.
Andrzej
Andrzej
5.0
29.09.2019
Świetnie sobie poradzili z budową domu jednorodzinnego. Wszystko zostało zrealizowane nie tylko fachowo, ale i bez przekładania terminów. Po prostu profesjonaliści.
Jan
Jan
5.0
27.07.2019
Przedsiębiorstwo Complex Budownictwo wybudowało dla mojej firmy halę produkcyjną. Polecam ich usługi, bo dotrzymali terminu, a obiekt jest dokładnie taki, jakiego potrzebuję.
Maria
Maria
5.0
21.05.2019
Complex Budownictwo to firma, która odnowiła elewację mojego hotelu. Poradzili sobie z tym zadaniem doskonale. Wygląda jak nowa.
Kazik
Kazik
5.0
27.03.2019
Od Complex Budownictwo wynajmuję rusztowania. Polecam taką usługę, bo jest atrakcyjna cenowo, a same rusztowania są stabilne i bezpieczne w użytkowaniu.
Przemek
Przemek
5.0
20.01.2019
Kładą tynki bardzo dobrej jakości. Kilka lat temu wykonali elewację mojego sklepu i wszystko się doskonale trzyma.
Maciej
Maciej
5.0
07.11.2018
Firma Complex Budownictwo wybudowała na moje zlecenie dom. Inwestycję zrealizowali od fundamentów, aż pod dach. Zajęli się też pracami wykończeniowymi. Polecam ich usługi.
Andrzej
Andrzej
5.0
28.09.2018
Firma Complex wykonała termomodernizację mojej kamienicy. Prace ukończyli terminowo i nie mam żadnych uwag co do jakości. Wszystko jest dokładnie tak, jak powinno.