Zajmujemy się projektowaniem domów i mieszkań
Zajmujemy się projektowaniem domów i mieszkań, Complete Home, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8291592020
REGON: 363961847
Rok założenia:
2017

O firmie

Firma Complete Home znajduje się w miejscowości Warszawa, województwo mazowieckie. Od 2017 roku świadczymy usługi wykończeniowe.

Warto przekonać się o tym, że od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i godny pozazdroszczenia profesjonalizm. Zaufało nam już wielu Klientów – mamy nadzieję, że i Państwo zdecydują się na nawiązanie współpracy z Complete Home.

W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Państwu tak szybko, jak to możliwe!

Oferta

Zajmujemy się usługami w zakresie remontów oraz wykończenia domów i mieszkań. W naszym zespole pracują specjaliści z branży budowlanej z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem, którzy zadbają o profesjonalne wykonanie wszelkich prac. Wszelkie powierzone nam prace realizujemy fachowo i profesjonalnie, mogą Państwo liczyć na nasze fachowe doradztwo. W zakres naszych prac wchodzi:
  • malowanie,
  • wykonanie dekoracji,
  • układanie glazury, terakoty i gresu,
  • montaż płyt kartonowo-gipsowych,
  • montaż podłóg.
Montujemy płyty kartonowo-gipsowe, wykonamy dla Państwa sufity podwieszane, ścianki działowe, zabudowy kabli i rur czy izolację akustyczną ścianek. Oferujemy montaż podłóg, w tym układanie paneli podłogowych i wykładzin. Wykonamy prace budowlano-murarskie, prowadzimy montaż instalacji wodno-kanalizacyjnych i elektrycznych.

Oferujemy Państwu kuchnie stylowe i nowoczesne, szafy do wnęk, szafki RTV, garderoby oraz regały.

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy Complete Home w Warszawie.

Zakres działalności

Artykuły

Jak wygląda wykańczanie mieszkań pod klucz? Zdradzają fachowcy firmy COMPLETE HOME
Jak wygląda wykańczanie mieszkań pod klucz? Zdradzają fachowcy firmy COMPLETE HOME
Firma remontowa COMPLETE HOME z Warszawy oferuje wykańczanie mieszkań w modelu pod klucz. Szczegóły przedstawiamy w artykule pod linkiem – kliknij i sprawdź.

Wideo

Kontakt

Kontakt Complete Home

Complete Home, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Complete Home