Wykańczamy pod klucz mieszkania kupione w stanie deweloperskim
Wykańczamy pod klucz mieszkania kupione w stanie deweloperskim , Comfort Lux wykończenia wnętrz, Warszawa

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5252804077
REGON: 38461589900000
KRS: 0000808409
Rok założenia:
2019

O firmie

Siedziba firmy Comfort Lux znajduje się w Warszawie. W branży budowlane usługi - wykończeniowe działamy z powodzeniem od 2019 roku. Możesz mieć pewność tego, że wszystkie zlecenia realizujemy z należytą starannością.

Stawiamy na rozwój, bo doskonale wiemy, jak dynamiczny jest sektor, w którym pracujemy. Dążymy do doskonałości i chcemy spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Wybierz naszą firmę – doświadczeni specjaliści są do Twojej dyspozycji. Napisz lub zadzwoń w celu ustalenia szczegółów współpracy. Nie zastanawiaj się dłużej i już dziś dołącz do grona naszych klientów.

Oferta

Comfort Lux to firma, którą tworzą nasi monterzy, instalatorzy, tynkarze oraz glazurnicy. Jesteśmy zespołem z doświadczeniem w branży remontowo-budowlanej i pomagamy Klientom w wykończeniu wnętrza ich mieszkań lub apartamentów kupionych w stanie deweloperskim. W tym celu przeprowadzamy następujące prace:
  • stawianie ścian działowych,
  • tynkowanie wnętrza pomieszczeń,
  • szpachlowanie gładzi gipsowych,
  • wykańczanie posadzki za pomocą wybranych przez Klienta paneli lub płytek,
  • malowanie oraz tapetowanie ścian i sufitów,
  • wykonanie zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych,
  • układanie glazury,
  • biały montaż.
Prace wykończeniowe realizujemy pod klucz, ale za nim do nich przystąpimy zawsze doradzamy Klientom w wyborze materiałów oraz chemii budowlanej. Mowa tutaj między innymi o preparatach gruntujących, chroniących przed łuszczeniem się i pękaniem farby, a także słabą przyczepnością samej powłok malarskiej. Dużą uwagę warto też poświęcić przy wyborze tynków, tak, aby wykonane z nich warstwy nie pękały oraz nie odpadały, ale chroniły mury przed grzybem i pleśnią. Czasami zaprawę trzeba również dostosować do ogrzewania ściennego lub do walorów estetycznych, jakie chce uzyskać sam Klient.

Po wyborze odpowiednich materiałów nasza firma może przystąpić do remontu albo wykończenia mieszkania, domu jednorodzinnego, biura lub lokalu usługowego.

Jeśli realizujemy zlecenia na renowację wnętrz, to dbamy o to, żeby bardzo dokładnie usunąć stare powłoki malarskie ze ścian i sufitów. Następnie wygładzamy je oraz gruntujemy. Aby szybko wyrównać pomieszczenia, możemy użyć płyt kartonowo-gipsowych, które służą do wykonania estetycznej zabudowy albo do konstruowania zupełnie nowych ścian działowych lub sufitów podwieszanych.

Zapraszamy serdecznie do współpracy, chętnie doradzimy przy realizacji projektu - firma Comfort Lux z Warszawy.

Zakres działalności

Wideo

Kontakt

Kontakt Comfort Lux wykończenia wnętrz

Comfort Lux wykończenia wnętrz, Warszawa

Opinie (0)

Opinie o firmie Comfort Lux wykończenia wnętrz


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.