Dodatkowe dane

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Restauracja Casino Club od lat zajmuje się organizacją wydarzeń okolicznościowych oraz oferuje komp...
Restauracja FOOD PORN w Rybniku to idealne miejsce dla wszystkich, którzy kochają smakowite jedzeni...
Pyszny catering zamówicie w restauracji 4 Kąty w Chrzanowie. W naszym lokalu gastronomicznym serwuj...
Witaj w restauracji NAMURA, kulinarnym sercu Bliskiego Wschodu! Nasza restauracja specjalizuje się ...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Gliwice w województwie śląskim. Firma przyjmuje Klientów pod adresem: Sopocka 5. Korespondencyjny kod pocztowy to: 44-164 Gliwice. Kompletne współrzędne GPS to: 50.32689N, 18.57641E. Branża, w której specjalizuje się firma "Cobra" to Restauracje inne kuchnie.

"Cobra" serwuje smaczne potrawy zaspokajające oczekiwania gości preferujących dania zarówno mięsne, jak i wegetariańskie oraz świadczy usługi gastronomiczne w zakresie organizacji spotkań rodzinnych, bądź biznesowych. Doświadczony personel zapewnia profesjonalną i życzliwą obsługę, dzięki czemu każdy z Gości czuje się wyjątkowo.

Strona pkt.pl nie zawiera szczegółowych informacji na temat oferty przedsiębiorstwa. Dzwoniąc pod numer telefonu: 32 270 12 24 uzyskasz więcej informacji na temat oferowanych przez firmę produktów lub usług.

Kontakt

Kontakt Cobra

Cobra, Gliwice

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Restauracje inne kuchnie Gliwice - sprawdź inne firmy w okolicy

Modlnica, św. Wojciecha 89
Pajęczno, Parkowa 8
Sieradz, pl. Wojewódzki 3
Łódź, Piotrkowska 76
Łódź, Piotrkowska 82
Konstancin-Jeziorna, al. Wojska Polskiego 3

Opinie (0)

Opinie o firmie Cobra


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.