Prace geotechniczne na najwyższym poziomie
Prace geotechniczne na najwyższym poziomie, CM Construction sp z o.o., Szczecin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 8522607047
REGON: 005466252

O firmie

Firma CM Construction zlokalizowana jest w Szczecinie. Prowadzimy działalność od 1994 roku. Specjalizujemy się w projektowaniu oraz wykonywaniu robót inżynieryjnych. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami.

Oferta

Specjalnością firmy CM Construction jest wykonawstwa oraz projektowanie robót inżynieryjnych takich jak zabezpieczenia wykopów. Przeprowadzamy różnorodne prace w tym zakresie. Oferujemy zabezpieczenia skarp, a także posadowienia pośrednie. Zajmujemy się budową nabrzeży, jazów i urządzeń hydrotechnicznych. Ponadto przeprowadzamy kompleksową budowę ekranów akustycznych. W naszej bogatej ofercie znajdują się także profesjonalne roboty ziemne.

Zapewniamy wykonywanie i projektowanie prac geotechnicznych z wykorzystaniem mikropali, kotw i gwoździ gruntowych, a także pali stalowych i CFA.

Oferta przedsiębiorstwa CM Construction to też:
  • wykopy szerokoprzestrzenne,
  • wykopy wąskoprzestrzenne,
  • realizacja nasypów,
  • makroniwelacja terenu.
Przeprowadzamy także rekultywację terenu oraz roboty wyburzeniowe i rozbiórkowe. Ponadto zajmujemy się montażem ekranów akustycznych oraz oferujemy wynajem koparek i sprzętu budowlanego.

Przy pracy korzystamy z niezbędnego specjalistycznego sprzętu najwyższej klasy, aby jak najlepiej świadczyć nasze usługi. Zatrudniamy fachową ekipę, która pozwala nam na podejmowanie coraz to większych i poważniejszych zleceń.

Wszystkie zainteresowane osoby zachęcamy do kontaktu. Udzielimy wyczerpujących informacji na temat prowadzonej przez nas działalności.

Gwarantujemy wysoką jakość świadczonych usług. Zapraszamy do skorzystania z wyżej przedstawionej oferty firmy CM Construction.

Wideo

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt CM Construction sp z o.o.

CM Construction sp z o.o., Szczecin

Opinie (2)

Opinie o firmie CM Construction sp z o.o.

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Piotr P.
Piotr P.
5.0
03.03.2019
Polecam, bardzo dobra współpraca
Piotr P.
Piotr P.
5.0
16.09.2016
Polecam usługi tej firmy - pełen profesjonalizm