Dodatkowe dane

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Specjalizujemy się w wykonywaniu burgerów. Naszym gościom oferujemy zawsze świeże, smaczne i pożywn...

O firmie

Siedziba przedsiębiorstwa znajduje się w miejscowości Olesno w województwie opolskim. Przedsiębiorstwo znajduje się na Piastów 4. Kod pocztowy do przesyłania korespondencji to: 46-300 Olesno. Współrzędne geograficzne, pod którymi mieści się siedziba firmy to: 50.8777321N, 18.4222831E. Branża Restauracje amerykańskie to dziedzina, w której firma "City Club. Prudło J." prowadzi swoją działalność od kilku lat.

"City Club. Prudło J." posiada w swoim menu bardzo duży wybór doskonałych dań mięsnych oraz jarskich, dodatkowo na specjalne życzenie jest w stanie opracować indywidualne potrawy przygotowane na szczególne uroczystości rodzinne lub ewentualne spotkania biznesowe. O doznania podniebienia swoich Gości, a także sympatyczną atmosferę dba doświadczony personel, dla którego ich satysfakcja i zadowolenie jest najważniejszą sprawą.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 697 007 003.

Kontakt

Kontakt City Club. Prudło J.

City Club. Prudło J., Olesno

Opinie (0)

Opinie o firmie City Club. Prudło J.