Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7341027684
Branża:

Polecane oferty

W branży turystycznej prężnie działamy od dziesięciu lat. Przez ten czas znacznie poszerzyliśmy ofe...
Serdecznie zapraszamy do spędzenia urlopu w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Niewątpliwym atu...
Nasza miejscowość znajduje się w malowniczej części Bieszczad. Są to tajemnicze i przepiękne góry, ...
Piękna natura, cisza, spokój oraz rzadko spotykana architektura to nie jedyne zalety naszego gospod...

O firmie

Firma "Chojnar Barbara. Gospodarstwo agroturystyczne" figuruje w rejestrze gospodarczym pod Numerem Identyfikacji Podatkowej: 7341027684.

Miejscowość, w której zlokalizowana jest siedziba przedsiębiorstwa to Trzycierz w województwie małopolskim. Korespondencyjny kod pocztowy to: 33-322 Trzycierz. Kompletne współrzędne GPS to: 49.67642N, 20.82715E. "Chojnar Barbara. Gospodarstwo agroturystyczne" to firma działająca w branży Agroturystyka.

"Chojnar Barbara. Gospodarstwo agroturystyczne" oferuje swoim Gościom przyjemne i komfortowo urządzone pokoje, dostosowane do wymagań zarówno rodzin, jak i osób podróżujących samotnie lub w gronie przyjaciół. Oferowane przez okolicę niezwykłe walory krajobrazowe i turystyczne sprawiają, iż wypoczynek w miejscowości Trzycierz jest przyjemnym, a równocześnie aktywnie spędzonym pobytem wypoczynkowym.

W serwisie pkt.pl firma nie prezentuje szczegółowych informacji na temat swojej oferty. Jeśli chcesz poznać szczegóły dotyczące produktów lub usług oferowanych przez firmę, zadzwoń pod numer telefonu: 18 441 75 69.

Kontakt

Kontakt Chojnar Barbara. Gospodarstwo agroturystyczne

Chojnar Barbara. Gospodarstwo agroturystyczne, Trzycierz

Opinie (0)

Opinie o firmie Chojnar Barbara. Gospodarstwo agroturystyczne