Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5242310296
REGON: 000946987
Rok założenia:
1975

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Chata. Zespół małych form opieki i wychowania. Filia" z lokalizacją w miejscowości Warszawa ma za zadanie wychowanie i sprawowanie opieki nad dziećmi całkowicie lub czasowo pozbawionymi opieki rodziców. Do domów dziecka lub ośrodków opiekuńczych z reguły trafiają dzieci po interwencjach policyjnych, na podstawie postanowień sądów, ale również na prośbę rodziców, którzy w wyniku chwilowej trudnej sytuacji życiowej potrzebują wsparcia przy zapewnieniu dobrej opieki swoim dzieciom.

"Chata. Zespół małych form opieki i wychowania. Filia" ma lokalizację w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim. Można nas znaleźć pod adresem: Oszmiańska 10 lok. 13 i 18. W celu wysłania korespondencji należy posłużyć się kodem pocztowym: 03-503 Warszawa. "Chata. Zespół małych form opieki i wychowania. Filia" widnieje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod następującym Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5242310296. Właściwy numer REGON placówki, to: 000946987.

Aby skontaktować się z nami należy zadzwonić na numer 22 678 08 00.

Kontakt

Kontakt Chata. Zespół małych form opieki i wychowania. Filia

Chata. Zespół małych form opieki i wychowania. Filia, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Chata. Zespół małych form opieki i wychowania. Filia


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.