Dodatkowe dane

Godziny otwarcia:
Pn.
24 h
Wt.
24 h
Śr.
24 h
Cz.
24 h
Pt.
24 h
Sb.
24 h
Nd.
24 h
Dane rejestrowe:
NIP: 5242310296
REGON: 014267324
Rok założenia:
2000

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

O firmie

"Chata. Zespół małych form opieki i wychowania" z miejscowości Warszawa jest placówką, której zadaniem jest opieka oraz wychowywanie dzieci całkowicie lub czasowo pozbawionych opieki rodziców. Z reguły w domach dziecka lub ośrodkach opiekuńczych przebywają dzieci po interwencjach policyjnych, które trafiają tam na podstawie postanowień sądów lub na prośbę rodziców, którzy będąc w chwilowej trudnej sytuacji życiowej, potrzebują pomocy przy zapewnieniu odpowiedniej opieki swoim dzieciom.

"Chata. Zespół małych form opieki i wychowania" znajduje się w miejscowości Warszawa w województwie mazowieckim. Nasz właściwy adres, to: Prałatowska 2 lok. 52. Kod pocztowy niezbędny do nadania korespondencji, to: 03-510 Warszawa. "Chata. Zespół małych form opieki i wychowania" widnieje w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod następującym Numerem Identyfikacji Podatkowej: 5242310296. Właściwy numer REGON placówki, to: 014267324.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: 22 678 24 71.

Kontakt

Kontakt Chata. Zespół małych form opieki i wychowania

Chata. Zespół małych form opieki i wychowania, Warszawa

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Chata. Zespół małych form opieki i wychowania


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.