Modelowanie, strzyżenie i pielęgnacja włosów
Modelowanie, strzyżenie i pielęgnacja włosów , Change By Wiki - Usługi Fryzjerskie Wiktoria Wotawa, Lubin

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 6922524660
REGON: 386952750
Rok założenia:
2020

O firmie

Salon fryzjerski Change by Wiki założyłyśmy w Lubinie, na terenie województwa dolnośląskiego. Zajmujemy się strzyżeniem damskim i męskim. Do salonu zapraszamy także dzieci! Działamy pod kierownictwem Wiktorii Wotawa.

Oferta

Usługi fryzjerskie realizujemy na włoskich kosmetykach marki ARTÈGO. Produkty zostały stworzone z myślą o pielęgnacji włosów. W salonie posiadamy preparaty organiczne oraz tradycyjne. Pracujemy na farbach z linii Beauty Fusion, które są w 99% organiczne. Składniki farby są łagodne dla skóry głowy i chronią ją zarówno podczas jak i po zabiegu. Dlatego nawet osoby, które są wrażliwe na tego typu specyfiki, mogą śmiało poddać się zabiegowi koloryzacji. Farbowanie włosów na odpowiednio dobranych kosmetykach może im również zapewnić lepszy i zdrowszy wygląd. Dzięki zakupionym przez nas produktom możemy jednocześnie wykonywać koloryzację półtrwałą, trwałą i tonowanie. W naszym salonie realizujemy takie usługi jak:
  • strzyżenie damskie i męskie,
  • modelowanie włosów,
  • zabiegi odżywcze na włosy,
  • fryzury okolicznościowe.
Piękne włosy to przede wszystkim zdrowe włosy. I na takim efekcie nam zależy. Dlatego podczas każdego zabiegu dobieramy dla naszych Klientów kosmetyki, które pozwolą odbudować strukturę i wniknąć w głąb włosa.

Zapraszamy do siebie wszystkie osoby, które chcą zadbać o swój wygląd. Podczas koloryzacji stawiamy na głębię kolorów oraz naturalne odcienie. Chętnie doradzimy w wyborze fryzury dopasowanej do aparycji Klienta - zespół salonu Change By Wiki w Lubinie.

Wideo

Kontakt

Kontakt Change By Wiki - Usługi Fryzjerskie Wiktoria Wotawa

Change By Wiki - Usługi Fryzjerskie Wiktoria Wotawa, Lubin

Opinie (1)

Opinie o firmie Change By Wiki - Usługi Fryzjerskie Wiktoria Wotawa

Średnia ocen

5.0

Opinie użytkowników

Zofia
Zofia
5.0
24.03.2021
Pani Wiktoria jest mistrzem w swoim fachu! Farbowałam u niej włosy i kolor wyszedł w stu procentach taki, jaki chciałam! Samo farbowanie robiłyśmy na farbie, która nie zawiera tyle chemii i jest łagodna dla skóry.