Montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych
Montaż i serwis instalacji fotowoltaicznych, Cerener Łukasz Brózda, Przytkowice

Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5512375214
REGON: 356894183
Rok założenia:
2006

O firmie

Cerener to firma zajmująca się usługami związanymi z energią odnawialną. Jej siedziba znajduje się w Przytkowicach, w województwie małopolskim, a właścicielem jest Łukasz Brózda. Przedsiębiorstwo działa od 2006 roku.

Oferta

Rosnące ceny energii elektrycznej sprawiają, że coraz więcej osób poszukuje alternatywnych rozwiązań. Do najpopularniejszych należy fotowoltaika, czyli pozyskiwanie energii z promieni słonecznych i jej przetwarzanie na prąd. Kompleksowe usługi związane z wykonaniem tego rodzaju instalacji zapewnia Cerener. Firma z kilkunastoletnim doświadczeniem w zakresie czystej energii pomaga przygotować wnioski o dotacje z programu "Mój prąd, czyste powietrze" oraz dopełnia formalności z energetyką. Klienci mogą też skorzystać z fachowe doradztwa, bezpłatnej wyceny i rozłożonej na raty płatności za wykonanie instalacji. Oczywiście Cerener zajmuje się również montażem paneli słonecznych. Oferuje zamontowanie paneli słonecznych na dachach płaskich i spadzistych oraz w formie przydomowych elektrowni słonecznych. Instaluje również kolektory słoneczne podgrzewające wodę użytkową i służące do podgrzewania wody używanej w instalacjach grzewczych.

Firma proponuje w zakresie energii słonecznej takie rozwiązania jak:
  • fotowoltaika dla domu,
  • fotowoltaika dla przemysłu,
  • fotowoltaika dla rolnictwa.
Instalacje solarne są w razie potrzeby serwisowane przez przedsiębiorstwo.

Dodatkowe informacje o ofercie przygotowanej przez Cerener znajdują się na stronie internetowej. Kontakt z firmą można nawiązać telefonicznie albo e-mailowo.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Cerener Łukasz Brózda

Cerener Łukasz Brózda, Przytkowice

Opinie (8)

Opinie o firmie Cerener Łukasz Brózda


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.

Średnia ocen

4.9

Opinie użytkowników

Norbi
Norbi
5.0
29.05.2022
Płacę mniej za prąd i przyczyniam się do ochrony środowiska. To świetne rozwiązanie!
Comar
Comar
4.0
01.03.2022
Im więcej paneli, tym więcej prądu można wyprodukować. Zdarzało się już, że sprzedawałem nadwyżkę!
def111
def111
5.0
11.01.2022
Od kiedy na dachu mam panele słoneczne, płacę bardzo mało za prąd! Instalacja jest naprawdę wydajna.
Marcin
Marcin
5.0
10.11.2021
Szybki serwis instalacji fotowoltaicznej. Dzięki temu moje rachunki nadal są niskie.
Rita
Rita
5.0
03.09.2021
Cerener to firma z dużym doświadczeniem w zakresie fotowoltaiki. Można im zaufać.
Jessika98
Jessika98
5.0
04.07.2021
Instalacja fotowoltaiczna działa bez zarzutu.
Łukasz
Łukasz
5.0
17.05.2021
Cieszę się, że trafiłem na ofertę Cerener. Ta firma kompleksowo podchodzi do zagadnienia oszczędzania energii i wykonuje instalacje fotowoltaiczne na dachach oraz wolnostojące. Uzyskałem też wsparcie przy napisaniu wniosku o dofinansowanie i kilka tysięcy złotych, które musiałyby pójść z mojej kieszeni, dostałem od państwa.
Dawid
Dawid
5.0
07.03.2021
Rosnące ceny prąd skłoniły mnie do zamówienia instalacji fotowoltaicznej. W Polsce miesięcy słonecznych jest coraz więcej, więc uważam, że całość w kilka lat się zwróci. Za montaż paneli na dachu mojego domu odpowiadała firma Cerener, którą polecam każdemu, bo nie tylko instalują panele, ale też podłączają inne komponenty i załatwiają formalności z energetyką.