Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 7681262353
REGON: 101693350
Rok założenia:
2013

Jesteś właścicielem tej firmy?

Chcesz zarządzać stroną swojej firmy na naszym serwisie i móc na bieżąco aktualizować informacje, żeby wpływać na pozycję w wyszukiwarce Google?

Zarządzaj stroną tej firmy

Polecane oferty

Sztuka, bez względu na jej formę, ma niezwykłą moc dotykania naszych serc i umysłów. Jest to medium...

O firmie

Jeżeli chcą Państwo wziąć udział w interesujących i inspirujących wydarzeniach kulturalnych, które realizuje własny zespół artystyczny, takich atrakcji dostarcza "Ceremonie Pogrzebowe I Inne Usługi Barbara Wójcicka". Naszą misją jest kreowanie i upowszechnianie narodowego dziedzictwa kulturowego.

"Ceremonie Pogrzebowe I Inne Usługi Barbara Wójcicka" działa w miejscowości Łódź zlokalizowanej w województwie łódzkim. Aby nas odwiedzić, należy udać się pod adres: Górska 2 lok. 1. Kod pocztowy do korespondencji to: 92-114 Łódź. "Ceremonie Pogrzebowe I Inne Usługi Barbara Wójcicka" znajduje się w rejestrze gospodarczym CEIDG (Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej) pod Numerem Identyfikacji Podatkowej NIP: 7681262353. Nasz numer REGON to: 101693350.

Kontakt

Kontakt Ceremonie Pogrzebowe I Inne Usługi Barbara Wójcicka

Ceremonie Pogrzebowe I Inne Usługi Barbara Wójcicka, Łódź

Szukasz wykonawcy?

Napisz czego potrzebujesz, a my bezpłatnie znajdziemy fachowców w Twojej okolicy.

Dziękujemy za wysłanie zlecenia.

Oczekuj na ofertę przesłaną na wskazany e-mail

Wystąpił błąd

Spróbuj jeszcze raz później

Opinie (0)

Opinie o firmie Ceremonie Pogrzebowe I Inne Usługi Barbara Wójcicka


WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.