Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5472143169
Rok założenia:
2012

O firmie

Prowadzone przez nas laboratorium protetyczne Ceralab ulokowane jest w Bielsko-Białej, na terenie województwa śląskiego. Na rynku prosperujemy nieustannie od 2012 roku. Właścicielami przedsiębiorstwa są Aleksandra i Jan Ciućka.

Oferta

Celem naszego laboratorium jest zapewnienie wszystkim naszym pacjentom pięknego uśmiechu. Prowadzimy profesjonalną i w pełni wyposażoną poradnię protetyczną, która przez lata zyskała uznanie i sympatię wśród Klientów. Zatrudnieni są w niej wykwalifikowani technicy dentystyczni wyróżniają się szeroką wiedzą oraz niezbędnym doświadczeniem Ich umiejętności są stale poszerzane na sympozjach i zjazdach stomatologiczno-protetycznych.

Świadczymy profesjonalne usługi protetyczne, które polegają na odtwarzaniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych lub po ich masywnym uszkodzeniu. W tym celu wykorzystujemy do tego uzupełnienia protetyczne.

Oferujemy:
  • prace kombinowane,
  • protezy biofunkcyjne,
  • korony,
  • mosty,
  • aparaty ortodontyczne.
Ponadto zajmujemy się naprawianiem protez. Ceralab to profesjonalne i rzetelne laboratorium protetyczne. Zachęcamy do korzystania z naszych kompleksowych i profesjonalnych usług.

Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej.

Więcej informacji

Kontakt

Kontakt Ceralab laboratorium protetyczne s.c. Aleksandra i Jan Ciućka

Ceralab laboratorium protetyczne s.c. Aleksandra i Jan Ciućka, Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Ceralab laboratorium protetyczne s.c. Aleksandra i Jan Ciućka