Dodatkowe dane

Dane rejestrowe:
NIP: 5472143169
Rok założenia:
2012

O firmie

Prowadzone przez nas laboratorium protetyczne Ceralab ulokowane jest w Bielsko-Białej, na terenie województwa śląskiego. Na rynku prosperujemy nieustannie od 2012 roku. Właścicielami przedsiębiorstwa są Aleksandra i Jan Ciućka.

Oferta

Już od kilku lat zajmujemy się zapewnianiem pięknego uśmiechu naszym pacjentom. Prowadzimy poradnię protetyczną, która przez lata zyskała uznanie i sympatię Klientów. Zatrudnieni są w niej wykwalifikowani technicy dentystyczny, którzy wyróżniają się szeroką wiedzą oraz niezbędnym doświadczeniem. Ich umiejętności są stale poszerzane na sympozjach i zjazdach stomatologiczno-protetycznych.

Świadczymy profesjonalne usługi protetyczne, które polegają na odtwarzaniu pierwotnych warunków zgryzowych po utracie zębów naturalnych lub po ich masywnym uszkodzeniu. Wykorzystujemy do tego uzupełnienia protetyczne. Dzięki niemu zgryz może wyglądać naturalnie.

W laboratorium uzyskujemy korony pełnoceramiczne, porcelanowe, szkieletowe, mosty oraz implanty. Oprócz tego możemy zastosować belki, teleskopy zębowe, wkłady onlay bądź inlay. Klienci mogą również skorzystać z aparatów ortodontycznych i protez biofunkcyjnych. Ponadto zajmujemy się naprawianiem protez.

Ceralab to profesjonalne i rzetelne laboratorium protetyczne.

Kontakt

Kontakt Ceralab laboratorium protetyczne s.c. Aleksandra i Jan Ciućka

Ceralab laboratorium protetyczne s.c. Aleksandra i Jan Ciućka, Bielsko-Biała

Opinie (0)

Opinie o firmie Ceralab laboratorium protetyczne s.c. Aleksandra i Jan Ciućka